نحوه استفاده از معادلات قیمت پیچیده در صرافی ها برای تنظیم تبلیغات بیت کوین

بیت کوین یک ارز بسیار بی ثبات است ، درست مثل اکثر ارزهای رمزپایه. این غیر معمول نیست که ببینید قیمت به طور منظم در دوره های کوتاه تاب می کند. به همین دلیل ، برخی از مبادلات ، به خصوص سیستم عامل های همتا با همتا که به کاربران امکان تجارت اولین ارز رمزنگاری شده در جهان را می دهند ، فرمول هایی را طراحی کرده اند که به بازرگانان کمک می کند تبلیغات خود را با استفاده از قیمت های رقابتی تنظیم کنند ، اطمینان حاصل شود که آنها بقیه رقابت را شکست می دهند.

معادلات قیمت را می توان به طور خودکار تنظیم کرد تا قیمت های شما را با توجه به نحوه حرکت قیمت بیت کوین در سایر صرافی های رمزنگاری به روز کند. این معادلات اطلاعات جمع آوری شده توسط الگوریتم صرافی را از سیستم عامل های دیگر در نظر می گیرند و تبلیغات شما را به روز می کنند.

سیستم عامل های P2P به خریداران و فروشندگان این امکان را می دهند تا با ایجاد تبلیغات قیمت هایی را که مایل به خرید یا فروش دارایی هستند تعیین کنند. یکی از ویژگی هایی که در حین انجام این فرآیند همیشه قابل دسترسی است ، تعیین حاشیه یا بالاتر یا پایین قیمت فعلی است. پیکربندی و اطمینان از تبلیغات شما کاملاً ساده است و به افرادی که با آنها تعامل دارند می دانند که شما می خواهید چه مبلغی را ترجیح دهید. خریدن یا بیت کوین را به فروش برسانید ، در نتیجه به شما سود می رساند و یا با خرید ارزان مقداری پس انداز می کنید.

به همان اندازه که حاشیه زیاد است ، برای معامله گران پیشرفته ای که ممکن است بخواهند از داده های برخی صرافی ها به دلیل قیمت گذاری تبلیغات خود استفاده کنند ، کافی نیست. سپس می توان این داده ها را با معادلات پیشرفته ترکیب کرد تا قیمت های بهتری داشته باشد.

فرمول های متفاوت 

به همین ترتیب ، صرافی های مختلف P2P روش های مختلفی را برای سفارشی سازی قیمت خود ارائه می دهند. بستری مانند localcoinswap به معامله گران امکان دسترسی به داده های ده صرافی رمزنگاری از جمله Bitfinex ، Binance ، Coinbase ، CEXio ، Polinex ، Coinone ، Kraken ، HitBTC ، Bittrex و Bitstamp را می دهد. و فرمولی دارد که کاربران می توانند از آن برای گرفتن قیمت در سیستم عامل ها استفاده کنند. Market.exchange.pair.type.

با تایپ بازار. شما نشان می دهید که می خواهید داده های مربوط به قیمت مبادله را بدست آورید. تعویض. در مورد بستری که می خواهید داده ها را از جفت واکشی کنید روشن می شود. جفتی را که می خواهید استفاده کنید نشان می دهد و این می تواند Bitcoin / USD و در نهایت نوع آن باشد. نوع قیمتی را که قصد دارید از سیستم عامل دریافت کنید نشان می دهد. این می تواند بالاترین ، کمترین ، آخرین ، قیمت پیشنهادی یا قیمت پیشنهادی و موارد دیگر باشد.

نمونه ای از این فرمول در عمل market.coinbase.btcusd.high است. استفاده از منوی کشویی برای شما آسان تر است که با شروع تایپ فرمول پیشنهادات شما را پیشنهاد می دهد ، بنابراین روند کار ساده است..

اپراتورها همچنین برای کمک به بازرگانان در ایجاد روش های مختلف قیمت گذاری که نیاز آنها را برآورده می کند ، در دسترس هستند. اینها شامل ضرب ، تقسیم ، جمع و تفریق است. سپس حداقل ، حداکثر و براکت ها وجود دارد.

باید توجه داشته باشید که تمام تبلیغات شما بدون توجه به اپراتورها یا تبادل داده های استفاده شده ، با ارز فیات قیمت گذاری می شوند. از این رو تبدیل به ارز فیاتی که ترجیح می دهید با آن تجارت کنید ضروری است.

صرافی دیگری به کاربران خود امکان استفاده را می دهد معادلات پیچیده قیمت برای تنظیم تبلیغات برنده است بیت کوین جهانی. در سیستم عامل ، کاربران از بابت بی نظمی تبلیغات خود نگران نباشند ، زیرا سیستم عامل سفارشات معامله گر را به صرافی های مختلف متصل می کند. شما می توانید معادله خود را متناسب با نیازهای معاملاتی خود طراحی کنید و داده ها را می توان از سیستم عامل های برتر مانند WhiteBIT ، Kraken ، Bitstamp ، Bitfinex و Coinbase تهیه کرد..

نه تنها بازرگانانی که از این پلتفرم برخوردار هستند بلکه توسعه دهندگانی نیز می توانند به API v 1 تازه معرفی شده دسترسی داشته باشند تا مدیریت تبلیغات خود را از طریق تماس API. به طور باورنکردنی ، صرافی یک پیشنهاد محدود را ارائه می دهد که در آن تمام معاملات موجود در سیستم عامل هزینه های صفر را جذب می کنند. و این مبادله به چهار زبان ملی انگلیسی ، فرانسوی ، روسی و چینی قابل دسترسی است.

اهمیت استفاده از یک منبع داده

معادلات قیمت روشن LocalBitcoins به طور پیش فرض با استفاده از btc_in_usd مشتق شده و معامله گران می توانند از اپراتور ضرب استفاده کنند اگر بخواهند حاشیه ای را بالای داده های بازار قرار دهند. همه تبلیغات هر پنج دقیقه یک بار به روز می شوند. در محاسبات قیمت BTC از منابع مختلف در نظر گرفته می شود و همیشه قیمت متوسط ​​یک بیت کوین بر اساس منابع مختلف بر می گردد.

در بورس ، همچنین می توانید معاملات قیمت خود را با دنبال کردن چند مرحله ساده انجام دهید. مورد اول شامل شناسایی و انتخاب منبع داده برای استفاده است. برای دریافت پاسخ دقیق ، فقط از یک منبع مانند coinbaseusd_avg استفاده کنید. این فرمول خوب کار می کند ، اما اگر قصد سودآوری دارید ، باید از یک اپراتور استفاده کنید.

بگذارید بگوییم شما می خواهید 25٪ حاشیه را به قیمت بازار اضافه کنید. شما باید از عملگر ضرب استفاده کنید و قیمت را از منبع خود در 1.25 ضرب کنید ، که به این ترتیب درصد مورد نظر اضافه می شود. در این حالت ، این به نظر می رسد coinbaseusd_avg * 1.25.

مرحله آخر شامل تبدیل قیمتی است که می گیرید به ارزی که ترجیح می دهید با آن معامله کنید. در اینجا شما باید از USD_in_ [واحد پول] استفاده کنید. نمونه ای از این coinbaseusd_avg * 1.25 * USD_in_CAD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner