بارگیری مجدد شنبه ها با استفان – خلاصه بازی هفتگی رمزنگاری (هفته 47)

وقتی به دنیای فناوری نگاه می کنیم ، به نظر می رسد که هر روز کریسمس است. خوب ، کریسمس از این نظر که با فضای عالی ، هدایا (محصولات) و جادوی (توسعه) آن همراه است. و این پیشرفت شگفت انگیز همان چیزی است که ما در این جمع بندی به آن خواهیم پرداخت!

درباره پیش بینی قیمت ، تمرکززدایی و قمار رمزنگاری اطلاعات کسب کنید. بیایید این خلاصه هفتگی را شروع کنیم.

تحقیقات Circle در مورد بازارهای پیش بینی متمرکز و غیرمتمرکز

Circle Internet Financial پستی منتشر کرد که در آن مقایسه کردند بازارهای پیش بینی متمرکز و غیرمتمرکز. بازارهای پیش بینی به طرز دیوانه واری محبوب هستند ، زیرا به سرمایه گذاران فرصتی می دهند تا نظر دقیق و معتبری را بدست آورند. نکته اصلی این است که بازارهای پیش بینی متمرکز گران ترند ، هزینه های استفاده از شبکه از 3٪ تا 10٪ سود است. اما ، بازارهای متمرکز پیش بینی با “پول واقعی” و همچنین ضررهای واقعی روبرو هستند ، در حالی که رمزنگاری هاله ای از لمس ناپذیری برای بیشتر سرمایه گذاران را حفظ می کند. در پایان ، سرمایه گذاری یک طرفه نیست و هر سرمایه گذار باید از آنچه بیشتر به آنها مناسب است استفاده کند.

XRP در ورق زدن بیت کوین (BTC) شات دارد

2018 یک سال شگفت انگیز برای بیت کوین بود و هنوز هم هست. بیت کوین تقریباً تمام سکه های دیگر را پشت سر گذاشت و قیمت آن را ذخیره کرد در حالی که بقیه تقریباً 90٪ از قیمت خود را از دست دادند. با این حال ، کل اعتقاد به بیت کوین در طی “جنگ هش” بین کریگ رایت و راجر ور از بین رفت. اکنون ، به عنوان بیت کوین وقتی شواهدی از تمرکز بیت کوین وجود دارد ، ممکن است افراد بیشتری تمایل به سرمایه گذاری در XRP داشته باشند. همچنین ، XRP جایگاه شایسته خود را در صنعت بانکداری پیدا خواهد کرد. سپس ، همانطور که XRP در صنعت اصلی جریان پیدا می کند ، غیر معمول نخواهد بود XRP بیت کوین را دور می زند تا پایان سال.

معامله گران شرط بندی 2 به 1 Bitcoin Cash Fork باعث کاهش قیمت می شود

حتی اگر بسیاری از رمزگذاران ، قماربازان و علاقه مندان به رمزنگاری به شدت به رمزنگاری علاقه مند هستند ، به نظر می رسد که سیاست به این بهشت ​​گمشده حمله کرده است. “جنگ هش” بین کریگ رایت و راجر ور احتمالاً منجر به تقسیم شدن دو بیت کوین کش خواهد شد ارزهای رمزنگاری شده مختلف. به نوبه خود ، منجر به رسیدن بلندها و شلوارک های BCH به بالاترین حد خود می شود. و این باعث ایجاد چندین سناریو در مورد آینده بیت کوین کش و همچنین برخی سناریوهای نزدیک به آینده می شود. اما ، مثل همیشه در مورد رمزنگاری ، فقط زمان داستان پشت چنگال را نشان می دهد.   

واقعیت خود را با Decentraland ایجاد کنید

پلتفرم مبتنی بر بلاکچین Ethereum Decentraland میزبان یک پلت فرم VR جهان باز خواهد بود که به کاربران امکان می دهد واقعیت خود را ایجاد کنند. و اگرچه هنوز به طور رسمی راه اندازی نشده است ، علاقه مندان به رمزنگاری می توانند از قبل در زمین بازی پیشنهاد دهند. این زمین در بازی های ERC20 توکن $ Mana به حراج گذاشته شده است. برای جذابیت بیشتر ، مشتریان حتی قراردادهایی می گیرند که هم از سرمایه گذاران و هم از وام دهندگان محافظت می کند. معاملات درون بازی همان چیزی بود که ساکاموتو در وهله اول رمزنگاری آن را تصور می کرد. گرچه همه چیز عالی است ، اما هنوز خیلی زود است که در مورد نتایج Decentraland صحبت کنیم.  

Ran Neuner به شما توصیه می کند XRP بخرید

به نظر می رسد که هیچ کس در طول جنگ های هش سکوت نکرده است و مطمئناً ران نونر را تحریک کرده است. میزبان “Crypto Trader” به توییتر رفت و ادعا کرد که سرمایه گذاران رمزنگاری باید از BTC و Bitcoin Cash حرکت کنند ، و به طور انحصاری در XRP سرمایه گذاری کنید. این درام کاملاً واقعی است ، زیرا به جامعه رمزنگاری توییتر رفت ، جایی که این توییت نظرات قطبی و بحث برانگیزی را به وجود آورد. هیچ کس نمی تواند نئونر یا جامعه را سرزنش کند. دنیای ارزهای رمزپایه واقعا چقدر هیجان انگیز است.

ورزشها و بازیهای گاه به گاه به دنبال انتقال به بلاکچین هستند

با کاوش در بازی های آنلاین و بلاکچین ، به نظر می رسد اتحادیه آنها اجتناب ناپذیر است. و خیلی تعجب آور نیست ، این زمانی است که شما به تغییر بازی ها در دهه های گذشته نگاه می کنید. به همین دلیل است که این فقط مسئله شکل گرفتن ازدواج بین آنها است ورزشها و بلاکچین اتفاق خواهد افتاد. مطمئناً ، اولین اقدامات خود را در طول مسابقات ChallengeMe انجام خواهد داد. این سه ماه طول خواهد کشید و تیم ها در Counter-Strike: Global Offensive که به میزبانی Unikrn برگزار می شود ، به رقابت می پردازند..

مدیر عامل Binance در Bitcoin Bull Run دو برابر می شود  

ریپل واقعاً هفته گذشته دنیای رمزنگاری را لرزاند. همه فعالان صنعت واقعاً مهم ، از جمله مدیرعامل Binance Changpeng Zhao و یک گاو نر دیگر ادعا کرد, هنگامی که او در نمایش محبوب “Crypto Traders” ظاهر شد. با این حال ، CZ ادعا می کند که نمی داند کاتالیزور چه خواهد بود یا چرا این اتفاق می افتد ، اما CZ مطمئن است که این کار انجام می شود. هنوز CZ نیز در مورد زمان وقوع آن مشخص نبود ، اما هنوز هم به شدت معتقد است که گاو نر در حال آمدن است.

بارگیری مجدد شنبه ها با استفان - خلاصه بازی هفتگی رمزنگاری (هفته 47)

تحلیلگر مالی گری شیلینگ شورت بیت کوین

تحلیلگر مالی گری شیلینگ ، از شرکت سرمایه گذاری بدنام “A. گری شیلینگ & شرکت ، “است کوتاه بیت کوین. او معتقد است که این همه طرح بزرگ پونزی است. شیلینگ استدلال خود را بر اساس استدلالهای کاملاً متفاوت متفاوت قرار داد ، که به “استدلال مالی سنتی” نزدیکتر است. اول ، او ادعا می کند که Bitcoin را نمی فهمد ، و در چیزی سرمایه گذاری نمی کند که نمی تواند درک کند ، سپس این یک ذخیره ارزش ، یک وسیله مبادله نیست و به طور جهانی پذیرفته نیست. در میان جنون Ripple این هفته ، گوش دادن به توصیه های یک بزرگر صنعت شاید چیز بدی نباشد.

و این برای این جمع بندی هفتگی بود. منتظر هفته آینده باشید که بسیاری از این موارد وضوح خود را دارند. دفعه دیگر ، یک کاوشگر از دنیای رمزنگاری ، می بینیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner