کیف فارادی

کیف فارادی بسته کیسه فارادی

 • تمام سیگنال های رادیویی را مسدود می کند
 • همه ردیابی ها را متوقف می کند
 • از سرقت اتومبیل بدون کلید جلوگیری می کند
 • اسکیت کارت را خنثی می کند

هم اکنون خریداری کنید هم اکنون خریداری کنید

Contents

فصل 1:

شما به یکی از دو دلیل اینجا هستید. یا تعجب می کنید که کیف فارادیا چیست ، یا می خواهید بدانید چرا باید آن را بخرید. و شما می خواهید بهترین پاسخ ها را برای هر دو بگیرید.

اضافه کردن یکی به صف شما امنیت سایبری ابزارها می توانند بسیار قدرتمند باشند ، اما فقط در صورتی که بدانید چگونه از آن استفاده کنید.

از منظر فنی ، آنها محفظه های مجهز به فویل مسی هستند که تمام سیگنال های رادیویی را مسدود می کنند.

خطوط میدان مغناطیسی و میدان مغناطیسی

از نظر عملی ، کیف های فارادی نقش “حالت هواپیما” ایمن تری برای تلفن شما یا طاقی برای کارت اعتباری بدون تماس شما دارند.

گاوصندوق استیل با قفل ترکیبی

آنچه در مورد کیف های فارادی بیشترین جذابیت را دارد این است که آنها قادر به انزوای درجه بندی نظامی در یک شکل کوچک و قابل حمل هستند.

آنها یک داستان مدرن از شکست دادن جالوت توسط دیوید را تعریف می کنند ، زیرا هر زمان که دستگاه های الکترونیکی خود را درون این لایه های ضخیم مس و پلاستیک قرار دهید ، تجهیزات نظارتی به ارزش میلیون ها دلار قابل شکست است..

کیف فارادی در مقابل نظارت

تاریخچه قفس فارادی

اولین بار قفس فارادی توسط مفهوم سازی شد مایکل فارادی در سال 1836 و قبلاً در آزمایش های مستند توسط بنجامین فرانکلین و ژان آنتوان نولت یک قرن قبل مشاهده شده است.

از زمان کشف آنها ، از قفس های فارادی در مکان های مختلفی استفاده شده است ، از آزمایشگاه های شیمی که اندازه گیری های دقیق و حساس مورد نیاز است ، تا مراکز رایانه ای ارتش آمریکا و ناتو که هرگونه انتشار رادیویی ناخواسته باید برای امنیت و دقت تجهیزات مسدود شود.

محبوبیت این محافظ های EM (الکترو مغناطیسی) و RF (فرکانس رادیویی) آنقدر زیاد است که باعث تولید “فویل قلع” در اینترنت می شوند.

صاحبان کلاه قلع فویل برای کیف های فارادی خوشحال می شوند

حتی می توانید ببینید که آنها نقش مهمی در توسعه طرح پیش پرده “شکستن بد” Better Call Saul دارند.

برادر بزرگتر ساول گودمن ، چاک مک فیل ، از یک بیماری نادر رنج می برد که باعث می شود او در برابر امواج رادیویی آسیب پذیر شود ، بنابراین او خانه خود را در فویل قلع پوشانده و از استفاده از هرگونه وسایل الکترونیکی جلوگیری می کند.

موج صوتی دیجیتالی تاریک در پس زمینه آبی

شائول از دیدن برادرش ، چاک ، شوک زده است که خانه را در ورق گچ کاری می کند تا امواج الکترومغناطیسی را دفع کند.

برای این منظور در مقیاس کوچک ، لازم نیست که از کل اتاق ، ساختمان یا محیط محافظت کنید تا دستگاه های جداگانه جدا شوند – کافی است فقط یک کیسه فارادی ارزان قیمت خریداری کنید یا با جایگزینی لایه های پلاستیکی و آلومینیومی خود را بسازید.

فصل 2:

کیف های فارادی لوازم جانبی کوچک ، قابل حمل و مقرون به صرفه ای هستند که میدان های الکترومغناطیسی را مسدود می کنند. آنها نسخه های عملی تری از قفس بزرگ فارادی هستند.

کیف بزرگ فارادی

کیف فارادی نوعی قفس فارادی است.

با اجازه ندادن امواج نبض الکترومغناطیسی فرکانس رادیویی از مواد الکترونیکی در معرض آسیب دیدن توسط تداخل فرکانس رادیویی (RFI) یا در اثر پالس الکترومغناطیسی (EMP) قرار می گیرد.

نام های زیادی مانند کیف RFID ، کیف مسدود کننده RFID یا کیف EMP می رود.

چگونگی کارکرد کیف فارادی?

این یک فضای کاملاً محصور را ایجاد می کند که توسط شبکه ای از مواد رسانا احاطه شده است.

هنگامی که یک میدان الکتریکی در خارج از قفس فارادی با ماده فعل و انفعال دارد ، باعث می شود که بارهای موجود در فضای محافظت شده به گونه ای توزیع شود که اثرات را لغو کند.

همچنین برای محافظت در برابر کار می کند تداخل فرکانس رادیویی.

توپ الکتریکی واقع بینانه یا کره پلاسما انتزاعی

به این ترتیب هکرها ، سارقان یا م agenciesسسات دولتی که می خواهند تلفن یا هر وسیله دیگری را ردیابی کنند به دلیل لایه بیرونی کیف فارادی قادر به دسترسی به آن نخواهند بود.

یک پاداش اضافه شده: کیف های فارادی می توانند سایر داده ها و دارایی را نیز ایمن نگه دارند!

کیف فارادی چه می کند؟?

به طور خلاصه ، آنها تمام سیگنال های رادیویی از Wi-Fi و بلوتوث گرفته تا RFID (استفاده شده توسط کارت های اعتباری و کلیدهای ماشین) و GPS را مسدود می کنند..

هر وقت خواستید پیشگیری کنید حملات ناخواسته بر روی دستگاه های الکترونیکی خود ، بهتر است آنها را در یک قفس فارادی قرار دهید.

امن با پول و کارت اعتباری

اما وقتی در موقعیتی قرار گرفتید که باید از حداکثر میزان امنیت خود در هنگام حرکت استفاده کنید ، کیف های فارادی کار را به اتمام می رسانند.

هکرهای صالح قادر خواهند بود به نظر برسند که همه چیز غیرفعال است ، در حالی که آنها از هر نوع داده ای سو استفاده می کنند. همانطور که ادوارد اسنودن افشاگر برجسته NSA در زمان خود توضیح داد مصاحبه با جو روگان, دستگاههای الکترونیکی تا زمانی که باتری آنها را بردارید واقعاً خاموش نیستند.

ادوارد اسنودن افشاگر آژانس امنیت ملی آمریکا بود که در سال 2011 پس از افشای هزاران اسناد طبقه بندی شده برای تعدادی روزنامه نگار به روسیه فرار کرد.

کیف ادوارد اسنودن فارادی

در دورانی که اکثر اکثر تلفن ها ، تبلت ها ، ابزارهای GPS ، ساعت های هوشمند و کنترل از راه دور با باتری های جدا نشدنی عرضه می شوند ، داشتن سوئیچ “خاموش” فیزیکی یک نعمت است..

و داشتن کیسه فارادی برای مسدود کردن کامل تمام سیگنال ها دقیقاً همین دکمه خاموش شدن است.

بهترین نوع امنیت ، امنیتی است که با کاهش سطح حمله بتواند از حملات جلوگیری کند.

شما حتی قبل از وقوع حملات سو prevent پیشگیری می کنید.

به این ترتیب ، می توانید برای همیشه از نگرانی در مورد هک های از راه دور پنهان کار خودداری کنید و به تلفن ، کلیدهای ماشین ، بیت کوین خود اجازه دهید کیف پول سخت افزاری, و کارتهای اعتباری RFID در حالی که از آنها استفاده نمی کنید در یک محیط امن استراحت کنید.

آیا کیف های فارادی موثر هستند?

شیمیدانانی که نیاز به اندازه گیری دقیق در آزمایش های آزمایشگاهی خود دارند ، از قفس های فارادی نیز استفاده می کنند ، بنابراین هیچ گونه اشعه خارجی نمی تواند بر نتایج تأثیر بگذارد.

قفس های فارادی خانگی

برعکس ، کیف های فارادی نسخه های کوچک و قابل حمل قفس های فارادی هستند.

برخلاف تنظیمات دقیق که کل اتاق یا ساختمان را منزوی می کند ، کیف های فارادی در جیب شما قرار می گیرند و همان نوع امنیت را برای دستگاه های الکترونیکی موجود در داخل فراهم می کنند..

استاندارد کیفیت ساخت حفظ می شود ، به طوری که ضخامت لایه های مس و پلاستیک بهم پیوسته همان اثرات انسداد سیگنال را بیمه می کند.

تضمین کیفیت و مفهوم کنترل کیفیت

به طور خلاصه ، کیف های فارادی از داشتن حفاظتی که عوامل ناتو دارند ، به شما کمک می کنند اما در یک فاکتور سبک و قابل حمل.

این واقعیت که شما می توانید بدون ایجاد سو susp ظن این امنیت را در هر جایی با خود ببرید از دیگر مزایای آن است.

افراد اطراف شما فکر می کنند که شما کیف پول نایلونی ارزان قیمت یا نوعی کیف معمولی حمل می کنید.

به راحتی با هم مخلوط می شوید ، حریم خصوصی شما بهبود می یابد و در وهله اول قرار نگرفتن دستگاه هایتان در معرض هکرها یک عمل امنیتی عالی است.

کارت پلاستیکی روی کیف پول

بنابراین ، کیف های فارادی به عنوان واحدهای دفع سیگنال رادیویی که سو explo استفاده از بلوتوث ، RFID ، GPS و Wi-Fi را از بین می برند ، موثر هستند ، اما همچنین به عنوان موارد اساسی که دستگاه های الکترونیکی شما را ایمن می کنند بدون اینکه هرگز سو susp ظن کسی را افزایش دهند ، موثر هستند..

در پادکست Let’s Talk Bitcoin ، آندریاس آنتونوپولوس اظهار داشت که کیف پول های سخت افزاری خود را در کیسه فارادی نگه داشته است. علاوه بر این ،patrickwagner ، a امنیت دیجیتال متخصص ، کیف فارادی را “باید” نامید. تهدید یک طوفان خورشیدی یا انفجار EMP برای جامعه ما خود را به عنوان یکی از بزرگترین خطرات برای امنیت در هر کشور مدرن نشان می دهد. اگر در آینده ای قابل پیش بینی قصد داریم سیستم پولی خود را در هر مرحله رقمی کنیم ، وقت آن است که اقدامات امنیتی مناسب انجام دهیم از دارایی های خود محافظت کنیم امروز.

فصل 3:

دزد ماشین چیزی است که از زمان اختراع خودرو مشاهده شده است. در مواقعی که اتومبیل ها دارای قفل درب و احتراق با کلید مکانیکی بودند ، مردم راه هایی برای برداشتن قفل و سیم داغ ماشین پیدا می کردند.

با پیشرفت تکنولوژی ، قفل های الکترونیکی معرفی شدند و اکنون اتومبیل ها دارای یک رایانه مرکزی هستند که با یک کلید الکترونیکی قفل شده است.

از نزدیک مردی با کت و شلوار که ماشینش را قفل می کند.

این یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از سرقت اتومبیل شما توسط سارقان است. با این حال ، مانند هر فناوری ، سارقان راهی برای ایجاد این تدابیر امنیتی پیدا کرده اند و شروع به استفاده از دستگاه هایی به نام کد گیر برای انجام آنچه SERA نامیده می شود (یا “حمله رله توسعه دهنده سیگنال”) می کنند..

حملات SERA معمولاً روزمره معمولتر شده و موارد سرقت نیز بطور چشمگیری افزایش یافته است. مردم اغلب از این سوال گیج می شوند چگونه از سرقت اتومبیل بدون کلید جلوگیری کنیم?

چرا سرقت خودرو در حال افزایش است?

ادارات پلیس در سراسر جهان در سالهای اخیر شاهد افزایش چشمگیر سرقت خودرو هستند.

هک سیستم های اتومبیل داخلی

این سرقت ها ادارات پلیس را گیج کرده است زیرا بیشتر این اتومبیل ها با یک سیستم قفل الکترونیکی قفل شده اند که یکی از ایمن ترین آنهاست سیستم های ایمنی خودکار در دسترس.

پس از بررسی ، فیلم های بسیاری پیدا خواهید کرد که نشان می دهد سارقان با استفاده از دستگاهی قفل ماشین را باز می کنند و آن را بدون دستکاری مستقیم وسیله نقلیه می دزدند. بنابراین ، این دستگاهی که برای سرقت این اتومبیل ها استفاده می شود چیست؟?

سارقان به فن آوری تبدیل شده اند و شروع به استفاده از این دستگاه برای گرفتن فرکانس رادیویی کلید fob ، شبیه سازی آن کرده اند ، و سپس با استفاده از سیگنال تکراری تازه ساخته شده در اتومبیل را باز کرده و رانندگی می کنند..

دکمه های کلید مدرن اتومبیل با کمک سیگنال های الکترومغناطیسی کار می کنند. وقتی کلید ماشین نزدیک ماشین است ، یک فرکانس رادیویی بین ماشین و کلید fob وجود دارد.

مرد کت دار جاکلیدی را به ماشین فرستاد تا قفل dorors را باز کند

هنگامی که کاربر دکمه باز کردن قفل را در ریموت ماشین فشار می دهد ، از زمان مشاهده سیگنال توسط خودرو ، درها باز می شوند. تنها راهی که می تواند جلوی این سرقت را بگیرد استفاده از کیسه مسدود کننده RFID است که کیسه فارادی نیز نامیده می شود.

کیسه های فارادی قاتل سیگنال چیست?

Signal Killer Faraday Bag بر اساس قفس فارادی طراحی شده است.

خط اتصال در اتصال مخابراتی شبکه فیبر نوری

این قفس از رساناهایی ساخته شده است که اجازه ورود سیگنال الکتریکی یا موج دیگری را نمی دهند. از این اصل در ساخت هواپیما نیز استفاده می شود. هواپیماها به گونه ای طراحی شده اند كه در صورت برخورد صاعقه ، نیروی الكتریكی نمی تواند وارد داخل هواپیما شود.

بنابراین هر چیزی که در داخل کیسه نگهداری می شود توسط امواج برقی یا مغناطیسی خارج قابل دسترسی نیست و بالعکس.

کیف های فارادی چگونه کار می کنند؟

کیف های فارادی برای محافظت از شواهد فنی مانند تلفن ها ، لپ تاپ ها ، ساعت های هوشمند یا سایر سخت افزارهایی که دارای داده های دیجیتالی مهمی هستند ، از گذشته های دور توسط ارتش و پلیس استفاده می شده است.

از آنجا که داده ها و سرقت های خودرو به طور قابل توجهی افزایش می یابد ، این فناوری در حال حاضر توسط مردم استفاده می شود.

جلوگیری از سرقت اتومبیل بدون کلید با کیف فارادی

حال س theال این است که چگونه می توانید با استفاده از کیف فارادی از سرقت اتومبیل خود جلوگیری کنید?

با یک کیف Billfodl Faraday, سیگنال های موجود در کلیدهای ماشین مسدود می شوند ، بنابراین فرکانس رادیویی کلیدهای ماشین شما هرگز به دستگاه دزد نمی رسد. با این کار ماشین شما از دزدی نجات می یابد.

فقط عادت کنید وقتی وارد در می شوید کلیدهای خود را درون کیسه بیندازید. در این صورت دیگر لازم نیست نگران دزدیده شدن ماشین خود در نیمه شب باشید.

کیف Billfodl Faraday

کیف فارادی می تواند راهی عالی برای محافظت بیشتر از دستگاه های الکترونیکی شما باشد.

موارد کمی به اندازه کیف فارادی برای پول اندک م effectiveثر است و همه ما باید از یکی استفاده کنیم.

اگر سوالی دارید ، تیم متخصص ما در اینجا Billfodl اینجا هستند تا به آنها پاسخ دهند!

فصل 4:

تهدیداتی که کیف فارادی در برابر آنها محافظت می کند می تواند به طور طبیعی اتفاق بیفتد یا توسط انسان ساخته شود.

کیف فارادی می تواند شما را از چه چیزی محافظت کند?

نمونه ای از تهدیدهای طبیعی طوفان خورشیدی است. باور کنید یا نه ، طوفان های خورشیدی که از خورشید می آیند این امکان را دارند که شبکه های برق و وسایل الکترونیکی را در زمین از بین ببرند. یکی از این طوفان ها به عنوان رویداد کارینگتون شناخته می شود و در سال 1859 اتفاق افتاد. در آن زمان ، بشریت تقریباً به اعتماد به الکترونیکی که امروز انجام می دهیم ، نبود. با این حال ، در آن زمان ، سیستم های تلگراف در اروپا و آمریکای شمالی متوقف شدند ، تجهیزات جرقه زدند و شوک به اپراتورها وارد کردند و حتی آتش سوزی ایجاد کردند.

نمای فضایی در سطح روشن خورشید با شراره های خورشیدی

اگر قرار باشد طوفانی خورشیدی به این بزرگی امروز رخ دهد ، به طور گسترده ای الکترونیکی مانند ماشین ها ، رایانه ها و شبکه های برق را خراب و مختل می کند. حتی موارد کوچکتر ممکن است تحت تأثیر قرار گیرند مانند درایو USB مشترک. چنین طوفانی خورشیدی در سال 2012 به بزرگی مشابه رخ داد اما به زمین برخورد نکرد (فقط 9 روز از دست آن خارج شد).

در سال 1989 ، طوفان خورشیدی دیگری زمین را لرزاند و کانادایی ها بیشترین بار آن را گرفتند ، اگرچه از بزرگی رویداد کارینگتون نبود. هنوز ، شبکه های برق آفلاین شدند و حدود 6 میلیون کانادایی بدون برق باقی ماندند – برخی ساعت ها و برخی دیگر روزها.

پیش بینی می شود تهدیدات ساخته دست بشر به صورت بمب هسته ای یا EMP باشد. انفجارهای هسته ای امواج شوک الکترومغناطیسی را به بیرون می فرستد که می تواند شبکه های الکترونیکی و برق را مانند طوفان های خورشیدی از بین ببرد. بمبی ساخته دست بشر که امواج شوک الکترومغناطیسی ساطع می کند ، حتی می تواند در فاصله ای بالاتر از هدف منفجر شود تا موثر واقع شود. این موضوع حتی در میان کاندیداهای ریاست جمهوری GOP در طول رقابت انتخاباتی 2016 مطرح شد.

انفجار بمب هسته ای بر فراز شهر

واقعیت این است که ، علیرغم تهدید احتمالی الکترونیک ، مردم و ملت ها آمادگی دفاع از فناوری را ندارند که به طور فزاینده ای به آن اعتماد می کنیم.

چه چیزهایی را باید در کیسه فارادی ذخیره کنم?

پاسخ محدودی برای این سوال وجود ندارد.

در آخر ، به هر موردی برمی گردد که می تواند از راه دور هک شود و شما ترجیح می دهید اینگونه نباشد.

لیست موارد کیف فارادی

لیست زیر موارد رایج را می توان در کیف فارادی ذخیره کرد.

 • تلفن های همراه
 • لپ تاپ
 • کیف پول سخت افزاری بیت کوین
 • ریموت کلید ماشین
 • کارت های اعتباری
 • گذرنامه
 • ساعتهای هوشمند
 • قرص
 • ساخت کارتهای دسترسی

پلیس چشایر در انگلیس به رانندگان توصیه می کند که خود را حفظ کنند کلیدهای ماشین در یک کیف فارادی تا مانع از شبیه سازی سارقان شود. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که به کلیدهای شما نزدیک شوند ، حتی بدون اینکه آنها را ببینند ، مگر اینکه در کیسه فارادی مسدود کننده RFI محافظت شوند..

کیف های فارادی

USB و کیف پول سخت افزاری Bitcoin در کیف کوچک Faraday Billfodl جای می گیرد. اگر می خواهید یک تلفن یا رایانه لوحی کوچک ، می خواهید بزرگتر را دریافت کنید.

در هنگام ارائه دسامبر 2018 خود از کنفرانس 35C3 ، جاش داتکو از کیف پول شکست تیم نشان داده است که چگونه او قادر به ارسال حملات به ترزور و دفتر کل کیف پول سخت افزاری.

در صورت حملات زنجیره تامین که یک آنتن RFID اضافی در کیف پول سخت افزاری شما قرار داده شود ، کنترل از راه دور دستگاه و ارسال سکه به آدرس های دلخواه بسیار ساده می شود.

بر این اساس ، اگر می خواهید 100٪ مطمئن باشید که هیچ کس نمی تواند دستگاه شما را از راه دور هک کند ، قطعاً بهتر است کیف پول سخت افزاری خود را در یک قفس فارادی نگه دارید.

هکر با کاپشن با کاپوت و لپ تاپ پشت میز نشسته است

اگر هدف شما دولت ها یا هکرهای پیچیده ای باشد ، به احتمال زیاد آنها سعی در به خطر انداختن همه دستگاه های شما دارند.

حتی اگر یک شهروند قانون مدار باشید ، سرمایه داری نظارتی مدرن ما ممکن است بهانه هایی پیدا کند تا این نوع دسترسی به درب خانه را کاملا قانونی و احتمالاً اجباری کند..

در اینجا بحث دیگری نیز به نفع کیف های فارادی وجود دارد: از آنجا که آنها کوچک ، قابل حمل هستند و در وسایل روزمره مانند کیف پول (یا حتی در چمدان یا کوله پشتی خود را پنهان می کنند) ، آسان مبدل می شوند ، به شما درجه قابل انکاری قابل قبول می دهند.

هیچ کس با دیدن چیزی مشکوک نخواهد شد ، و مبدل کردن آنها به عنوان اشیای مشترک راحت تر است.

و فقط با پرداخت 15 دلار برای یک دلار فارادی کوچک کیف یا 25 دلار برای یک بزرگ, قیمتی که برای محافظت از داده ها و وسایل ارزشمند خود در برابر حملات RFID ، بلوتوث و WiFi پرداخت می کنید در مقایسه با تنظیمات امنیتی دقیق تر بسیار ناچیز است.

کیف های فارادی Billfodl

هزینه خرید رول پلاستیک و قلع برای ساخت کیسه فارادی خود حتی کمتر است ، اما گرفتن نتیجه صحیح به زمان و آزمایش نیاز دارد.

و … تقریباً قابل انجام نخواهد بود.

مواد کیف فارادی خانگی

چه چیزهایی را باید در قفس فارادی ذخیره کنم?

قفس های فارادی برای اشیای بزرگی است که شما حمل نمی کنید.

محافظت از خود روتر اینترنتی از هکرهای خارج از خانه شما یا اطمینان از اینکه کسی سعی در حمله از راه دور به رایانه رومیزی شما را ندارد ، تنها دو مورد از محبوب ترین موارد استفاده هستند.

فقط بخاطر داشته باشید که سازمانهای نظامی که با استانداردهای طوفان برای جلوگیری از رهگیری سیگنالها و صداهای الکتریکی از قفس های فارادی استفاده کنید.

اغلب اوقات جعبه های فارادی با قفس های فارادی اشتباه گرفته می شوند ، اما تفاوت ها را می توان به مقیاس محدود کرد.

اولی ها کوچکتر هستند و برای ذخیره سازی طولانی مدت دستگاه های الکترونیکی استفاده می شوند ، در حالی که دومی به سطوح بزرگتری اشاره دارند که به طور موقت یا دائمی از فرکانس های رادیویی خارج جدا می شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قفس های فارادی و موارد استفاده عملی از آنها ، به بخش مراجعه کنید تنوع زیادی از فیلم های YouTube در این مورد نه تنها این که توضیحات کاملی را ارائه می دهند ، بلکه گاهی اوقات دارای راهنماهای کامل DIY نیز هستند که به شما امکان می دهند قفس های فارادی خود را بسازید.

اعتراض به داشتن کیف فارادی

بنابراین این برای بیت کوین به چه معناست؟ چرا اهمیت دادن به چنین تهدیدهایی و اتخاذ تدابیر مناسب برای ما از اهمیت بیشتری برخوردار است؟ و آیا تهیه “کیسه فارادی” یک “اقدام مناسب” است?

اعتراضات رایج در مورد داشتن کیف فارادی این است که اگر کیف خود را داشته باشید غیر ضروری است دانه منمونیک (کلیدهای خصوصی) پشتیبان شما Billfodl در حال حاضر ، و احتمال انفجار EMP به اندازه کافی کم است که شما نمی خواهید هزینه کنید.

نسبت ریسک و پاداش داشتن یک کیف فارادی به شدت به نفع تهیه یک کیف تمایل دارد. احتمال خطر ممکن است کم باشد (یا ممکن است نباشد) ، اما هزینه یک کیف فارادی نیز بسیار کم است.

دست تاجر متوقف می شود سقوط بلوک های چوبی یا دومینو

به سادگی منطقی نیست که یک بیت کوینر استدلال کند که جهان باید توسط یک سیستم پولی دیجیتال پشتیبانی شود که به افراد اجازه می دهد کاملاً بر پول خود حاکم باشند و سپس از طرف دیگر استدلال کند که افرادی که این کار را انجام می دهند باید بی توجه باشند به اندازه کافی برای محافظت از دستگاه های الکترونیکی ارزشمند که امنیت دسترسی به این پول را بسیار بالا می برد ، محافظت نمی کند.

بنابراین شما یک Billfodl قبلا، پیش از این. این قطعاً اولویت بالاتری نسبت به داشتن کیف فارادی ، کیف EMP ، کیف مسدود کننده RFI است. اگر الکترونیکی ما به دلیل نوعی فاجعه خراب شود ، بیت کوین ها به وجوه خود دسترسی نخواهند داشت مگر اینکه به الکترونیکی عملکردی که می تواند برای تعامل با شبکه بیت کوین استفاده شود نیز دسترسی داشته باشند..

محصول Billfodl در یک کیف فارادی

و در چنین حالتی ، اگر یک بیت کوین (Bitcoiner) برای دسترسی به منابع مالی مجبور به استفاده از رایانه غیرقابل اعتماد باشد ، استفاده از کلیدهای خصوصی به سادگی می تواند کاری خطرناک باشد و باید از آن اجتناب شود. فقط اگر بیت کوینر یک تبلت یا کیف پول سخت افزاری بیت کوین را در کیسه فارادی ذخیره کرده بود ، همه چیز خوب بود.

چه زمانی باید از کیف فارادی استفاده کنید

در نهایت ، جواب به مقیاس عملیات مسدود کردن سیگنال و انتظارات شما از قابلیت حمل برمی گردد.

اگر شما می خواهید از تلفن همراه یا دستگاه های دارای بلوتوث محافظت کنید از حملات خارجی و مسافرت یا فرار ، بهتر است کیسه فارادی تهیه کنید.

کیف فارادی

از طرف دیگر ، اگر می خواهید یک اتاق یا ساختمان کامل را از فرکانس های رادیویی ، نفوذ بلوتوث و سیگنال های WiFi ناخواسته جدا کنید ، بهتر است از قفس های فارادی استفاده کنید.

خانه ای پوشیده از بردار واقع گنبد شیشه ای

جالب توجه است ، سطل های زباله فلزی ضخیم که در آن کیسه های پلاستیکی قرار می دهید می توانند قفس های فارادی عالی برای تلفن همراه ، رایانه لوحی ، سخت افزار شما باشند کیف پول یا لپ تاپ.

با این حال ، آنها خیلی قابل حمل نیستند و قدم زدن با آنها قطعاً سو raise ظن هایی را ایجاد می کند.

بنابراین ، اگر شما به سادگی نیاز به جدا کردن دستگاه های کوچک دارید ، مطمئناً برای امنیت عملیات بهتر است که یک کیف فارادی را در جیب ، چمدان یا کوله پشتی خود حمل کنید.

کیف فارادی در مقابل قفس فارادی

در پایان روز ، تمایز بسیار ساده است: قفس های فارادی مخصوص فضاهای باز است که در آن از دستگاه هایی استفاده می کنید که به هیچگونه تحرکی احتیاج ندارند.

این دستگاه ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • روترهای اینترنتی
 • کامپیوترهای رومیزی
 • لپ تاپ های تیز و سنگینی که هرگز با خود حمل نمی کنید
 • در صورت آماده سازی برای SHTF ، رادیوی HAM خود را تنظیم کنید

در حالی که کیف های فارادی برای ایمن سازی کیف شماست تلفن همراه, دکمه های کلید ماشین, و مواردی مانند کیف پول سخت افزاری بیت کوین در حال حرکت.

مطمئناً ، اگر می خواهید هر زمان کسی از شما بازدید می کند از تغییر رنگ دیوارها یا ایجاد سو susp ظن در مورد بهداشت روانی خود جلوگیری کنید ، می توانید از یک کیف فارادی نیز در خانه خود استفاده کنید..

کیف های فارادی در مقابل کیف های Mylar

کیسه های میلار راه حل های بسیار محبوبی برای ذخیره مواد غذایی در طولانی مدت هستند.

کیف های Mylar کیف های فارادی خوبی نیستند

این واقعیت که داخل آنها فویل آلومینیوم است به این معنی است که سبزیجات شما برای مدت طولانی در یخچال تازه می مانند.

در مقایسه ، کیسه های Mylar نازک تر از کیسه های فارادی است – نمونه های اول دارای یک فویل نازک و کم آلومینیوم هستند ، در حالی که دومی از یک لایه ضخیم ساخته شده است که جایگزین پلاستیک و آلومینیوم است.

مطمئناً می توانید چندین کیف Mylar را روی هم قرار دهید تا به نتیجه ای برسید که با آنهایی که با کیف فارادی دریافت می کنید مشابه باشد.

آ پست محبوب Reddit این موضوع را بررسی کرده است تا کشف کند که دو کیف Mylar وجود دارد برای مسدود کردن سیگنال رادیویی AM کافی نیست.

تفاوت بین قفس فارادی و کیف فارادی بیشتر در اندازه و قابل حمل بودن کالا است.

کیف های فارادی برای وسایل کوچکی که در جیب شما قرار می گیرند بسیار مناسب است ، در حالی که از قفس های فارادی بیشتر برای محافظت از اشیاary ثابت یا کل اتاق چرخ دنده استفاده می شود.

گزینه های مختلفی برای کیف های فارادی در بازار وجود دارد ، اما ما فکر می کنیم که کالاهای ما بسیار لعنتی است و همچنین با قیمت بسیار خوبی ارائه می شود.

فصل 5:

کیف فارادی یک محصول بسیار ساده است ، اما بسیاری از مردم هنوز در مورد نحوه کار و کار خود گیج هستند.

نایلون بالستیک 1050D

نماد نایلون

کیف های فارادی ما از نایلون مقاوم در برابر آب 1050D Ballistic ساخته شده است ، که به دلیل مقاومت و مقاومت شدید شناخته شده است ، زیرا لوازم الکترونیکی شما نباید از فرکانس های رادیویی بیش از حد ایمن باشد.

پنجره تأیید

نماد چشم

دیدن باورکننده است ، به همین دلیل کیف بزرگ فارادی ما از یک پنجره پیش نمایش دستگاه برخوردار است تا قطع سیگنال و عمر باتری را در همه دستگاه های الکترونیکی داخل تأیید کند. اعتماد نکن تأیید کنید.

محافظ دستگاه 5 ژنرال

نماد بی سیم وجود ندارد

WiFi را مسدود می کند (2.4 & 5GHz) ، بلوتوث ، سیگنال های سلولی (5G) & 4G LTE +) ، GPS ، RFID و سیگنال های رادیویی با میرایی متوسط ​​60-80dB تضمین های محافظتی دستگاه 5 ژانویه را ارائه می دهند.

درز سه لایه ، دوتایی

نماد جفت شدن

سه لایه پارچه محافظ بالا در همه طرفها با دوخت درز جفت شده کاشته می شود ، کیف را با دوام و آماده کار در شرایط نامناسب می کند.

دسترسی آسان

نماد علامت تأیید

بسته شدن دو رول و مخمر به این معنی است که دسترسی به لوازم الکترونیکی شما نسیم است. کیف ما برای جلوگیری از فرکانس های رادیویی طراحی شده است ، نه شما.

خلاصه

 • کیف فارادی درجه نظامی که برای بازرسان پزشکی قانونی اجرای قانون طراحی شده و برای مسافرت های اجرایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد, امنیت شخصی, حفاظت از EMP و CME
 • تلفن های همراه ، واحدهای GPS ، فرستنده های الکترونیکی جمع آوری عوارض (مانند E-ZPass) ، دکمه های کلیدی یا سایر دستگاه های اندازه مشابه را از همه سیگنال های بی سیم محافظت می کند
 • اطمینان از محافظت دستگاه 5 ژنرال
 • محافظ EMI & محافظ RFI
 • سه لایه پارچه با محافظ بالا در هر طرف با درز جفت دوتایی
 • WiFi را مسدود می کند (2.4 & 5GHz) ، بلوتوث ، سیگنالهای سلولی (4G LTE +) ، GPS ، RFID و سیگنالهای رادیویی با میرایی متوسط ​​60-80dB
 • جیب قابل بسته شدن در پشت برای قرار دادن اطلاعات شرکت / آژانس
 • مواد بیرونی نایلون بالستیک مقاوم در برابر آب
 • بسته شدن دو رول و Velcro

ابعاد

کیف بزرگ

ابعاد بیرونی: 9.75 “x 9.5” x.1 “

ابعاد مصرف داخلی: 9.5 “x 5.5”

کیف کوچک

5 “x 3.25” x 0.25

ارسال رایگان

نماد هواپیما

کلیه سفارشات ایالات متحده و سفارشات بین المللی 120 دلار

بازگشت آسان

نماد تازه کردن

هیچ سوالی مطرح نشده است – فقط 125٪ ضمانت بازگشت پول

پرداخت های امن

نماد قفل

کلیه پرداخت های کارت از طریق پرداخت Shopify تأمین می شود

پشتیبانی مشتری

نماد قفل

با کارشناسان رمزنگاری داخلی از ایمیل و چت پشتیبانی رایگان و سریع دریافت کنید

کیف فارادی Billfodl را بخرید

فصل 6:

آیا کیف های فارادی واقعاً جواب می دهد?

بله ، آنها این کار را می کنند. آنها مانند یک سپر در برابر تأثیرات بیرونی کار می کنند. آنها به راحتی قابل حمل ، بسته بندی ، سبک بوده و بسیار گران نیستند.

آیا کیف های فارادی GPS را مسدود می کنند?

وقتی دستگاه GPS را درون کیسه فارادی قرار می دهید ، نمی تواند سیگنال های بالقوه اخلال گر فرکانس رادیویی را دریافت یا منتقل کند.

چرا کیف های فارادی کار نمی کنند?

کیف فارادی با کیفیت بالا هرگز نباید کار کند. با این وجود ، اگر کیسه های ارزان قیمت اغلب باز و بسته شوند ، فرسوده می شوند ، اینجاست که یافتن کیسه ای با کیفیت بسیار مهم است.

آیا سرقت اتومبیل های بدون کلید دشوارتر است؟?

کارشناسان امنیتی می گویند که سرقت اتومبیل بدون ورود بدون کلید حدود سه دقیقه طول می کشد و سرقت اتومبیل در صورت غیرفعال بودن کلید کلید یا در حالت خواب تقریباً غیرممکن است.

در صورت خاموش بودن خدمات موقعیت مکانی ، تلفن من قابل پیگیری است?

سابقه موقعیت مکانی ویژگی ای است که مکان هایی که بوده اید و آدرس هایی را که تایپ می کنید ردیابی می کند. اگر آن را خاموش کنید ، دستگاه شما فقط از GPS استفاده خواهد کرد تا بداند شما کجا هستید. همانطور که گفته شد ، هیچ راهی برای اطمینان از خدمات موقعیت مکانی وجود ندارد و GPS واقعاً دیگر فعال نیست مگر اینکه از کیف فارادی استفاده کنید.

از کجا بفهمم شخصی در حال ردیابی تلفن من است?

حقیقت این است که بسیار دشوار است که بفهمیم آیا یک مهاجم پیچیده تلفن همراه شما را ردیابی می کند. و … مطمئناً توسط بسیاری از برنامه هایی که نصب کرده اید ردیابی می شوید. اگر شک دارید ، بهتر است تصور کنید که تلفن شما در حال ردیابی است.

چرا من به یک کیف فارادی احتیاج دارم?

اگر می خواهید از هر نوع وسیله الکترونیکی در برابر دستکاری از راه دور محافظت کنید ، باید از کیف فارادی استفاده کنید. یک کیف فارادی به عنوان یک محافظ محافظ در برابر هرگونه سیگنال رادیویی ورودی و خروجی کار می کند.

آیا کیف های فارادی WIFI را مسدود می کنند?

بله ، آنها این کار را می کنند. سیگنال های Wi-Fi نمی توانند به مش مسی داخل کیسه فارادی نفوذ کنند.

کیف فارادی برای چه کاری استفاده می شود?

کیف های فارادی برای ایمن سازی تلفن همراه ، لپ تاپ ها ، کلیدهای ماشین و مواردی مانند کیف پول های سخت افزاری بیت کوین در حال حرکت ، کارت های اعتباری ، گذرنامه ، ساعت های هوشمند ، تبلت ها و کارت های دسترسی ساختمان استفاده می شود. آنها از دستکاری از راه دور این دستگاهها در افرادی که اطلاعات را از آنها سرقت می کنند یا سعی می کنند آنها را از راه دور پاک یا ردیابی کنند ، جلوگیری می کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner
Related Posts