بهترین سیستم عامل های مشتقات رمزنگاری شده

Contents

شماره یک بورس مشتقات بیت کوین

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • سازنده: -025٪؛ سازنده: 0.75٪

ارزها

 • فقط رمزنگاری

سپرده

 • فقط رمزنگاری

Bitmex سه مشتق مختلف بیت کوین / دلار آمریکا را ارائه می دهد – مبادله همیشگی که بازار معاملات را ردیابی می کند. آینده سه ماهه و شش ماه آینده. مبادله همیشگی یک شاخص اساسی را دنبال می کند که از میانگین وزنی در چند صرافی مختلف تشکیل شده است.

نرخ تأمین مالی که از شلوارک به شورت پرداخت می شود یا بالعکس ، هر هشت ساعت به طور خودکار منتقل می شود ، تا اطمینان حاصل شود که شاخص زمینه ای به طور دقیق دنبال می شود. قراردادهای فیوچرز همانند سایر قراردادهای آتی کار می کنند و قیمت تسویه با استفاده از قیمت متوسط ​​در یک بازه زمانی از پیش تعیین شده.

Bitmex به چهار دلیل اصلی بهترین حالت در آن است. اولاً ، این معاملات با بیشترین گردش معاملات معاملات دائمی در حدود 200،000 XBT ، تبدیل به مایع ترین معاملات آتی در آنجا شده است – این رقم فوق العاده ای است با توجه به اینکه بازار بورس روزانه حدود 750 هزار دلار در بازار عرضه می شود. دوم ، کارمزد فوق العاده کم است ، با محدودیت سفارشات برای مایع ترین جفت ها که در واقع تخفیف هزینه دریافت می کنند ، به این معنی که معاملات برای عمیق نگه داشتن دفتر سفارش پرداخت می شود. سوم ، اگرچه توصیه نمی کنیم میزان اهرم خود را بالای 5X تنظیم کنید ، شما می توانید اهرم های فوق العاده بالا ، حداکثر 100X را در مبادله همیشگی و 50X را روی بیت کوین و معاملات آتی ethereum تنظیم کنید. و چهارم ، Bitmex اهرم های بالا ، حجم بالا و هزینه های کم را در بسیاری از دارایی های رمزنگاری مورد علاقه شما ارائه می دهد ، بنابراین می توانید حدس بزنید که چگونه دوست دارید.

توجه داشته باشید که Bitmex فقط به سپرده گذاری و برداشت بیت کوین اجازه می دهد. کلیه معاملات در بیت کوین وثیقه می شوند. این یک پاداش عظیم برای دارندگان بیت کوین است ، زیرا شروع تجارت بسیار ساده است. حساب ها فقط به یک ایمیل احتیاج دارند و سپرده های شما پس از 1 تأیید برای معامله آماده است ، بنابراین معمولاً می توانید در عرض 5 دقیقه شروع کنید.    

در شش ماه اول 10٪ تخفیف در معاملات خود بگیرید.

به دلار آمریکا تسویه حساب کنید

معامله

Tradestation امکان دسترسی به قراردادهای آتی CME و CBOE را با نیازها و هزینه های نسبتاً کم حاشیه فراهم می کند.

 • هر دو قرارداد CBOE و CME موجود است
 • سکوی خارق العاده و هزینه های کم
 • شرایط مارجین برای کارگزاری آتی بیت کوین در ایالات متحده مناسب است

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • 1.50 دلار

بازار هدف

 • ایالات متحده

ارزها

 • دلار آمریکا

سپرده

 • سیم بانکی ، ACH ، کارت بدهی

این یک مورد سخت است. راه اندازی معاملات آتی بیت کوین CME و CBOE منجر به ایجاد چندین معامله آنلاین با نام های بزرگ معاملات آتی بیت کوین در پیشنهادات خود شده است. این به معامله گران اصلی اجازه می دهد تا بدون نیاز به خرید دارایی زمینه ای ، به اعتیاد به بیت کوین بپردازند و بسیاری از آنها می توانند از دلالان سهام موجود خود برای این کار استفاده کنند. با این حال ، هر دو CME و CBOE به ترتیب حاشیه ای به ترتیب 40 و 35 درصد را ارائه می دهند و كارگزاران آنلاین بازرگانان خرده فروشی حتی حاشیه مورد نیاز بیشتری را ارائه می دهند. این قراردادها نیز بسیار بزرگ هستند ، با یک قرارداد CME نشان دهنده پنج بیت کوین ، و قراردادهای CBOE نشان دهنده یک بیت کوین است.

همانطور که گفته شد ، رای ما به معاملات ارائه می شود که بهترین ترکیب هزینه های کم ، نرخ حاشیه (نسبتاً مناسب) ، دسترسی آسان به آینده بیت کوین را نسبت به رقابت ، یک بستر بسیار عالی و دسترسی به مبادلات CME یا CBOE یا هر دو.

یک معاملات آتی فقط بیت کوین به نام deribit وجود دارد که مشتریان آمریکایی را می پذیرد. متأسفانه نقدینگی محدودی دارد ، به همین دلیل نمی توانیم آن را به عنوان برترین کارگزار آمریکایی پیشنهاد دهیم. بسیاری از دارندگان بیت کوین مستقر در ایالات متحده که معاملات آتی را انجام می دهند ظاهراً از Bitmex از طریق VPN استفاده می کنند ، هرچند که این برخلاف شرایط خدمات آنها است و توصیه نمی شود ، هم به دلیل تأخیر در مورد VPN و هم به دلیل خطر بسته شدن حساب.

تمام محصولات Futures Bitcoin را مقایسه کنید

بهترین CFD های رمزنگاری شده

AvaTrade

AvaTrade معاملات اهرمی CFD ارز رمزنگاری شده را در سراسر سیستم عامل های Metatrader و اختصاصی ارائه می دهد.

 • تا آنجا که CFD وجود دارد ، AVA گسترش مناسبی در رمزنگاری ارائه می دهد
 • قراردادهای کوچک معاملات 1 بیت کوین را با اهرم تا 20: 1 معامله کنید
 • کارگزار محترم CFD دارای سابقه 10 سال + است

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • BTCUSD: 1٪ EURUSD: .00015؛ GBPUSD: .0002؛ طلا: .5؛ روغن: 03

بازار هدف

 • جهانی

ارزها

 • USD ، EUR ، GBP ، AUD ، CAD

سپرده

 • کارت اعتباری ، سیم بانکی ، پی پال ، نتلر ، اسکریل

به طور کلی ، ما به دو دلیل بزرگترین طرفداران کارگزاری CFD رمزنگاری نیستیم: اول ، هزینه ها بسیار بالا است ، به طور کلی حدود 2-3٪ بیش از بازار در هر دو طرف تجارت. و دوم ، زیرا کارگزاری های CFD با شاخص اساسی خود شفاف نیستند. با این حال ، کارگزاران CFD یک روش ساده برای تجارت مشتقات بسیار سودآور بیت کوین ارائه می دهند که یک پیشنهاد جذاب برای کسانی است که مایل به خرید واقعی بیت کوین نیستند. (اگر قادر به خرید بیت کوین هستید ، پس باید از bitmex استفاده کنید).

رای ما به AVAFX به عنوان بهترین کارگزاری بیت کوین و رمزنگاری CFD می رسد. AVAFX برای مدت طولانی وجود داشته است و سابقه کاملاً خوبی دارد. هزینه های آنها نیز بسیار کمتر از بیشتر رقبا است – کمتر از 1 spread در پیشنهاد / درخواست گسترش – و آنها تعداد زیادی دارایی رمزنگاری را برای تجارت ارائه می دهند.

علاوه بر قرارداد استاندارد btcusd ، چندین رمزنگاری برای خرید و فروش در سیستم عامل MT4 قابل بارگیری AVA در دسترس است. از همه مهمتر ، آنها یک قرارداد کوتاه بیت کوین ، معادل 1 بیت کوین ارائه می دهند. با داشتن حاشیه از 5٪ ، برای کنترل مقدار نسبتاً معنی دار بیت کوین سپرده بسیار کمتری لازم است. همه جفت های مختلف در AvaGo ، برنامه جدید تلفن همراه avatrade نیز موجود است.

تمام سیستم عامل های CFD را مقایسه کنید

بهترین CFD های فارکس

1 کارگزار

1Broker یک بستر کاملاً ناشناس بیت کوین برای معاملات بازارهای رایج فارکس و CFD است. با یک ایمیل ثبت نام کنید و بلافاصله تجارت کنید.

 • نقطه برتر برای تجارت CFD های اصلی با استفاده از بیت کوین
 • تجارت فوری فقط با استفاده از یک ایمیل
 • تاجران آمریکایی به گرمی استقبال کردند

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • BTCUSD: N / A ؛ EURUSD: .0001؛ GBPUSD: .0002؛ طلا: .6؛ روغن: 06

بازار هدف

 • جهانی

ارزها

 • فقط رمزنگاری

سپرده

 • فقط رمزنگاری

1 بروکر CFD ارز رمزنگاری شده خود را رها کرد و اکنون فقط ابزارهای اصلی را ارائه می دهد – فارکس ، سهام ، کالا و CFD شاخص برای تجارت ، وثیقه و تنها در بیت کوین مستقر می شود. در حالی که از بیت کوین برای تجارت استفاده می شود ، همه ابزارهای غیر فارکس به دلار آمریکا نشان داده می شوند ، در حالی که ده ها جفت فارکس وجود دارد که تمام صلیب های مهم و همچنین بسیاری از لوازم خارجی را پوشش می دهد. اگر می خواهید CFD های اصلی را با بیت کوین خود معامله کنید ، 1broker بهترین نقطه شما است.

1broker نه تنها در اولین بازارهای CFD بیت کوین بلکه در نشان دادن چگونگی استفاده از بیت کوین برای یک روش واقعی سریع و ارزان تجارت آنلاین یک دنباله دار بود..  

سریع ، همانطور که برای ثبت نام فقط یک ایمیل طول می کشد ، و سپرده های بیت کوین بلافاصله پردازش می شوند – اغراق نیست اگر بگویید ممکن است از لحظه کلیک روی “ایجاد حساب” در 60 ثانیه تجارت خود را شروع کنید. برداشت ها به همان سادگی هستند ، بلافاصله و بدون هیچ گونه بازی پردازش می شوند. برای معامله گران اصلی فارکس ، این چیز خاصی است.

ارزان ، چون در اسپرد بسیار باریک است ، به عنوان خوب یا بهتر از بیشتر کارگزاران اصلی جریان فارکس. 1Broker با هزینه های برداشت معمولاً ارزان است و در حال حاضر زیر 5 دلار معامله می کند.

و آخر اینکه ، این محصول برای یک تجربه تجارت بصری ساده ، طراحی شده است که امکان اجرای بسیار سریع و تأخیر بسیار اندک را فراهم می کند. و شاید محبوب ترین ویژگی آنها جنبه معاملات اجتماعی باشد که به معامله گران اجازه می دهد به صورت خودکار از معامله گران موفق تقلید کرده و درمورد معاملات در زمان وقوع اظهارنظر کنند. معامله گران کپی شده درصدی از کارمزد کلیه بازرگانانی را دنبال می کنند که می توانند یک جریان درآمد اضافی بسیار جالب باشند.

بهترین گزینه ها – Deribit

دریبیت

Deribit اولین و بزرگترین پلت فرم معاملات گزینه های بیت کوین است ، همچنین دارای معاملات آتی بیت کوین و بازار بورس است. بازرگانان آمریکایی استقبال می کنند.

 • اگر گزینه های بیت کوین هرگز Deribit را برطرف کنند ، به عنوان رهبر بازار مناسب است
 • همچنین یک تبادل Futures کوچک و در عین حال کارا نیز دارد
 • تاجران آمریکایی اجازه دادند

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • سازنده: -02٪ سازنده: .05٪ گزینه ها 04٪.

بازار هدف

 • جهانی ، ایالات متحده پذیرفته نشده است

ارزها

 • فقط رمزنگاری

سپرده

 • فقط رمزنگاری

شاید کلمه “بهترین” باید به “فقط” تغییر یابد ، زیرا Deribit به طور پیش فرض برنده این دسته است. ما امیدواریم که شاهد یک بازار در حال رشد گزینه ها باشیم ، که بسیاری آن را به عنوان پرچین نسبت به معاملات آتی ترجیح می دهند ، نیازی به ذکر آن دسته زیبا از سرمایه گذار / دلال ، معامله گر گزینه نیست. در حال حاضر ، Deribit تنها مکانی است که گزینه هایی را ارائه می دهد. Deribit یک محصول فقط بیت کوین است ، بنابراین تجارت گزینه های بیت کوین شما باید در بیت کوین وثیقه گرفته و اعمال شود.

این پلتفرم خوب است و حجم معاملات در حال رشد اما هنوز هم تا حدودی کم در جریان است. اعتصابات کمی از هم فاصله دارند اما انتظار می رود تا زمان دستیابی به حجم بیشتری. ما تصور خواهیم کرد که ، برای یک تاجر باتجربه گزینه ، پول لازم است ساخته شود. اوه ، و آیا ما اشاره کردیم که Deribit مشتریان ایالات متحده را قبول می کند؟ برای شروع تجارت فقط یک ایمیل لازم است ، بنابراین ممکن است آن را بررسی کنید.

بهترین حاشیه نقطه: Bitfinex

Bitfinex

Bitfinex از نظر نقدینگی بسته را هدایت می کند ، حساب های حاشیه ای را در بسیاری از ارزهای رمزپایه ارائه می دهد ، هزینه ها پایین است و حتی یک بازار وام را ارائه می دهند که می تواند به عنوان یک محافظ جالب برای دارندگان بیت کوین استفاده شود.

 • حاشیه 3: 1 در همه ارزهای رمزپایه ارائه شده است
 • وام گیرندگان بیت کوین واقعی را از وام دهندگانی که نرخ بهره را تعیین می کنند وام می دهند
 • حجم Bitfinex بیش از سایر صرافی های بیت کوین است

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • سازنده: 0.0-0.1٪ سازنده: 0.1-0.2

بازار هدف

 • جهانی

ارزها

 • USD ، EUR ، GBP ، JPY

سپرده

 • سیم بانکی

گرچه این در واقع یک مشتق نیست ، اما برای تأمین اهرم فشار نیازی به استفاده از مشتقات نیست. تعدادی از مبادلات وجود دارد که اهرم 3: 1 را در موقعیت بیت کوین شما ارائه می دهند ، اما هیچ کدام محبوب تر نیستند و یا بیشتر از Bitfinex حاشیه دارایی های رمزنگاری را ارائه می دهند..  

حجم آن زیاد است ، هزینه های معاملاتی کم است و هزینه های استقراض به نوعی (شاید؟) ارزان است. وقتی وام می گیرید ، در واقع از وام دهنده ای وام می گیرید که ترجیح می دهد نرخ سود بیت کوین در زمان وام دادن سود کسب کند. هنگامی که موقعیت بسته می شود ، وام گیرنده باید مقدار وام بیت کوین برابر با ارزش دلار در زمان وام ، به علاوه سود را به وام دهنده پرداخت کند..  

این در واقع یک مشتق نیست ، زیرا وام گیرنده در واقع بیت کوین واقعی را که از وام دهنده وام گرفته شده کنترل می کند.   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner