FreeBitcoin.io – هر ساعت بیت کوین رایگان تا 300 دلار برنده شوید

بیت کوین رایگان

FreeBitcoin.io هر ساعت بیت کوین رایگان به شما پرداخت می کند. شرکت هیچ هزینه ای ندارد و در واقع شما می توانید در کمتر از یک ساعت چندین بار این بیت کوین رایگان را بدست آورید و این مقاله نحوه کار آن را برای شما توضیح می دهد.

برای شروع باید با ایمیل و رمز ورود به سیستم وارد شوید ، هیچ اطلاعات دیگری لازم نیست. پس از ثبت نام ، به سادگی وارد سیستم شوید و شماره ها را شروع کنید. صفحه رول ها باید به این شکل باشد:

FreeBitcoin.io

هنگامی که روی یک رول کلیک می کنید ، نتیجه ای بین 0 تا 10000 ایجاد می کنید. این نتیجه تعیین می کند که چه مقدار بیت کوین رایگان دریافت می کنید. نتیجه محتمل اولین نتیجه ای است که کمترین مقدار بیت کوین را برای شما تولید می کند.

لطفاً توجه داشته باشید که مقدار بیت کوین به مقدار دلار در وسط جدول ثابت است. بنابراین به عنوان مثال اگر از نظر فرضی ارزش بیت کوین 30000 دلار است ، با زدن 10،000 می توانید 0.01 BTC ایجاد کنید و اگر بیت کوین 15000 دلار ارزش دارد ، با زدن 10،000 می توانید 0.02 BTC ایجاد کنید..

رول رایگان

به جای اینکه 1 ساعت منتظر بمانید تا رول بعدی شما در دسترس باشد ، می توانید از قسمت Free Rolls استفاده کنید. اساساً در این بخش ، می توانید از پیوندهای کوتاهی بازدید کنید که برخی از تبلیغات را به شما نشان می دهند و هدف شما یافتن دکمه “بعدی” یا “ادامه” و استفاده از آن برای حرکت تا رسیدن به پایان است. با انجام این کار ، ساعت فوراً منقضی می شود و می توانید دوباره رول کنید و بیت کوین رایگان اضافی دریافت کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که باید بعد از رول کردن در رول های رایگان شرکت کنید – کاری که رول رایگان انجام می دهد اساساً کشته شدن ساعت است – منقضی شدن آن.

هنگامی که از لینک رول رایگان بازدید کردید ، سپس دوباره رول کنید ، بیت کوین رایگان خود را دریافت کنید ، سپس می توانید به لینک رول رایگان بعدی بروید و بیت کوین رایگان اضافی را به همان روش دریافت کنید.

ده ها لینک در دسترس است بنابراین اگر از همه آنها استفاده کنید به راحتی می توانید Satoshi را در کمتر از 5-10 دقیقه در روز بدست آورید!

لطفاً همچنین توجه داشته باشید که پیوندهای فری رول یکبار در روز در دسترس هستند – بنابراین پس از استفاده از آنها می توانید منتظر بمانید تا فردا چندین بار پشت سر هم دوباره رول شود – یا به سایت های دیگر ما بروید ، ما بیش از 10 سایت در دسترس داریم – مانند FreeEthereum.com و Free- Tron.com و بیشتر. همه این سایتها را می توان در پایین صفحه یافت FreeBitcoin.io

50٪ کمیسیون مراجعه

شما می توانید 50٪ از آنچه مراجعه کنندگان با سایت کسب می کنید بدست آورید. به عنوان مثال ، اگر 100 دوست به طور کلی 0.02 BTC کسب کنند ، شما 0.01 BTC از آن دریافت خواهید کرد. کمیسیون های ارجاع فوراً پرداخت می شوند ، نیازی به انتظار برای پرداخت آنها نیست.

علاوه بر این ، ما از توییتر برای بازنویسی مجدد برخی از پست های منحصر به فرد کسانی که با دیگران تماس می گیرند برای ثبت نام در آنها استفاده می کنند. فقط مطمئن شوید که درج کنید cryptosfaucets در توییت های شما تا بتوانیم آن را ببینیم.

بهترین راه برای انتشار پیوند ارجاع خود ، در کانال های شبکه های اجتماعی ، گروه های تلگرامی و سایر گروه های مشابه افرادی است که مایل به کسب درآمد رایگان هستند. این 50٪ کاملاً سودآور است زیرا بسیاری از سایتها در ازای کار سخت شما برای دریافت مراجعه ، هزینه کمتری ارائه می دهند ، بنابراین از این مزیت استفاده کنید و تا آنجا که می توانید بیت کوین رایگان دریافت کنید.

کدهای تبلیغاتی

ما دائماً و به صورت روزانه ، کدهای تبلیغاتی را در سایت خود ارائه می دهیم کانال توییتر. این کدهای تبلیغاتی همان کاری را انجام می دهند که اساساً freeroll ها انجام می دهند – به شما امکان می دهد بدون اینکه منتظر منقضی شدن ساعت بمانید ، دوباره بچرخید. این کدهای تبلیغاتی می توانند در همه سایت هایی که ما مدیریت می کنیم استفاده شوند و همانطور که در بالا ذکر کردیم – ما بیش از 10 سایت در دسترس داریم که می توانید نه تنها بیت کوین رایگان ، بلکه ریپل رایگان ، اتریوم رایگان ، داش رایگان ، ترون رایگان و بیشتر.

اطمینان حاصل کنید که کانال توییتر ما را نه تنها برای کدهای تبلیغاتی بلکه برای تبلیغات و تبلیغات دیگر که نه تنها توسط خود ما بلکه توسط سایت های مشابه ارائه می شود ، دنبال کنید. هدف ما این است که به شما کمک کنیم درآمد بیشتری کسب کنید ، بنابراین کانال ما پر از راهنمایی و مشاوره در مورد آن است.

سایت های دیگر

FreeBitcoin.io تنها وب سایتی نیست که داریم. اگر به پایین صفحه بروید ، می توانید سایر سایتهای مدیریت شده را مشاهده کنید. از اوایل سال 2021 این وب سایت های موجود هستند:

بیت کوین

همانطور که مشاهده می کنید ، ما سایت هایی مانند FreeCardano.com, FreeNEM.com, FreeEthereum.com, FreeUSدسکه دات کام, و بیشتر. همه آنها روی همان مفهومی کار می کنند که در این مقاله توضیح داده شد.

حتما از وبلاگ در سایت ما و همچنین ما بازی های رایگان قمار وبلاگی که ابزارها و ایده های دیگری در مورد چگونگی کسب ارز رمزنگاری رایگان بیشتر در سایت های دیگر نیز در اختیار شما قرار می دهد.

ما به نمایندگی از کل تیم خود می خواهیم برای شما آرزوی موفقیت داشته باشیم و تا آنجا که می توانید موفق باشید!

تصویر ویژه: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner