BDAM با همکاری استراتژیک Zapaygo در سال 2020 شروع به کار می کند و به کاربران امکان دسترسی به بیش از 900000 فروشگاه ، رستوران ، هتل و مکان را می دهد.

تبلیغات پیمکس

BDAM با همکاری استراتژیک Zapaygo در سال 2020 شروع به کار می کند و به کاربران امکان دسترسی به بیش از 900000 فروشگاه ، رستوران ، هتل و مکان را می دهد..

صنعت رمزنگاری و بلاکچین در مقیاس جهانی با سرعت بی سابقه ای رشد را ثبت می کند. ظهور بلاکچین ، توکن سازی و فناوری غیرمتمرکز نسل جدیدی از برنامه ها ، سایت ها و خدمات را نه تنها در فضای fintech بلکه در تمام صنایع عمده از جمله ، محدود به بانکداری ، صنعت زنجیره تامین ، صنعت پزشکی و غیره آزاد کرده است. در کشورهای پیشرفته ، پروژه های رمزنگاری شده از جمله بیت کوین کالایی محسوب می شود ، در کشورهای آسیب دیده اقتصادی مانند ونزوئلا و ایران ، این ارزهای مجازی به عنوان وسیله پرداخت و ذخیره ارزش استفاده می شود.

مقبولیت هنوز یک مسئله اساسی است

با این وجود ، علی رغم محدودیت بازار پر رونق ، این صنعت هنوز با تصویب گسترده دست و پنجه نرم می کند. یک دلیل عمده در روند خرید شامل تعداد زیادی از واسطه ها است که منجر به هزینه های گسترده شخص ثالث می شود و باعث تاخیر تا چند روز می شود. به همین ترتیب ، تصفیه دارایی های رمزنگاری شده شما نیز یک فرایند زمان بر است که ممکن است منجر شود یک ذینفع مبلغی کمتر از مبلغی را که هنگام ارسال در هنگام معامله به دلیل هزینه ها و کسورات شخص ثالث دریافت می کرد ، دریافت کند. مسئله دیگر کاربرد و پذیرش سکه ها یا نشانه های مربوطه در بین بازرگانان و فروشگاه های خرده فروشی است.

علاوه بر این ، صرافی هایی که ارز رمزنگاری شده در آنها معامله می شود نیز دارای مسائل خاص خود هستند. به عنوان مثال ، موضوع هزینه های بالای تجارت ، آسیب پذیری های امنیتی (چندین حادثه هک در ماه ها و سال های اخیر باعث ضرر میلیاردها دلار ضرر) ، ماهیت نامطمئن عملیات از نظر انطباق قانونی ، عدم پشتیبانی چند زبانه و ضعف پشتیبانی مشتری.

BDAM (مدیریت دارایی دیجیتال انگلیس) در تلاش است تا با ایجاد شکاف بین دنیای رمزنگاری عصر مدرن و زیرساخت های مالی موجود ضمن ایجاد تبادل معماری ترکیبی ، این مسئله را تغییر دهد..

ما با مدیرعامل BDAM ، جیان کاتاری مصاحبه کردیم ، که سابقه این کار را مسئولیت مدیریت اجرایی در چندین شرکت می داند ، به ویژه به عنوان مدیر عامل شرکت VelTrust ، یک شرکت مشاوره استراتژیک و سرمایه گذاری برجسته در ایالات متحده. وی در گفتگو با وی در مورد این پروژه گفت

“با BDAM ، چشم انداز ما ارائه انواع محصولات و خدمات مالی و در نتیجه ایجاد یک اکوسیستم مالی کامل با خدمات کامل متمرکز بر خدمت به بازارهای رمزنگاری و بازارهای سنتی است. اگر اکنون وضعیت پروژه ما را می بینید ، ما قبلاً آن را راه اندازی کرده ایم BDAMX, که به عنوان یک مبادله رمزنگاری دارایی با معماری ترکیبی عمل می کند. جنبه برجسته این مبادله این است که امکان تجارت در چندین بازار مانند بیت کوین ، اتریوم و بسیاری دیگر را همزمان فراهم می کند. “

“حالا ، اجازه دهید در مورد  BDAM پرداخت, برای این ما خوشحالیم که اعلام می کنیم یک همکاری استراتژیک با Zapaygo ، یک شرکت مستقر در انگلستان ، که به بیش از 900000 فروشگاه ، رستوران ، هتل و مکان از طریق مشارکت انحصاری خود با گروه NEC دسترسی دارد ، اعلام شده است. ” – جیان

“BDAM Pay که قرار است یکی از درگاه های پرداخت مبتنی بر EOS باشد ، به کاربران BDAM امکان می دهد معاملات مبتنی بر رمزنگاری را در زیرساخت های موجود VISA ، Mastercard یا UnionPay انجام دهند. بازرگانانی مانند کسانی که در سراسر جهان در سیستم عامل Zapaygo ارائه شده اند ، می توانند از مشتریان BDAM ، که می توانند فوراً با علامت های بزرگ یا استاندارد ERC20 برای هر محصول یا خدمات در هر 42 میلیون POS پول پرداخت کنند ، پرداخت کنند. “آقای جائان ادامه داد.

به نقل از مدیرعامل Zapaygo ، الیوت هال ، که همچنین بخشی از این بحث بود ، گفت: “با اکوسیستم ارائه شده توسط BDAM ، مطمئناً این پتانسیل را دارد که هزینه های رمزنگاری را در دنیای واقعی ساده کند ، آخرین همکاری Zapaygo با BDAM به هر دو کمک خواهد کرد شرکت ها ضمن هدایت تلاش در این صنعت برای پیاده سازی ارز رمزنگاری شده در دنیای واقعی ، به مشتریان خود خدمات می دهند. “

“تصور کنید که به بیش از هزار فروشگاه مواد غذایی ، رستوران ها ، کافه ها و بارها دسترسی دارید: همه آماده پذیرش ارزهای رمزپایه شما هستند و این نیز در اولویت است. این همان چیزی است که امیدواریم با Zapaygo و BDAM به آن برسیم. ” ادامه الیوت.

تیم BDAM چشم انداز دارد که می تواند مسائل فعلی صنعت رمزنگاری را حل کند و با این کار روند پذیرش رمزنگاری را افزایش دهد. با داشتن یک اکوسیستم کامل برای پروژه ها ، مشاغل آنلاین و مشاغل آنلاین ، از استارت آپ های بالقوه با ارائه بستری به آنها برای استقرار تجارت خود ضمن ایجاد نقدینگی مورد نیاز و کمک به رشد آنها ، پشتیبانی خواهد کرد.

تیم BDAM با هدف راه اندازی یک کمپین IEO تا مارس 2020 است.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner