اکنون پذیرش ارسال های ارائه شده توسط کاربر برای راه اندازی بستر های نرم افزاری

همانطور که در کاغذ سفید, سیستم عامل CoinFi شامل یک اکوسیستم با مشارکت گسترده مردم در زمینه ارائه اخبار ، تحقیقات است & تحلیل و بررسی.

در حالی که این چشم انداز نهایی است ، اما قبل از رسیدن به آن مرحله باید کارهای زیادی انجام شود. ما کار خود را در این زمینه به عنوان کار باغبان می دانیم – برای داشتن یک بستر رسانه ای پر رونق که در آن بهترین ذهن های رمزنگاری می توانند ایده ها / تحقیقات خود را به اشتراک بگذارند و انگیزه کاربران برای ارسال به موقع اخبار متحرک بازار ، ما باید ایجاد کنیم محیط مناسب ، بذر گیاهان ، و سپس با دقت پرورش اکوسیستم را تا زمانی که خود پایدار شود.

درخواست کمک محققان و تحلیلگران با استعداد این است که چگونه اولین بذرها را در آن باغ می کاریم.

اگر می خواهید در ازای دریافت رمزهای COFI مشارکت کنید ، لطفاً دستورالعمل های زیر را بخوانید.

اگر علاقه مند به مشارکت نیستید اما می خواهید از پروژه CoinFi پشتیبانی کنید ، می توانید با به اشتراک گذاشتن این پست یا ارسال آن به شخصی که می دانید می خواهد مشارکت کند ، به ما کمک کنید.!

ما دنبال چی میگردیم?

در حالی که چشم انداز اکوسیستم CoinFi طیف گسترده ای از تحقیق و تجزیه و تحلیل را در بر می گیرد ، ما قصد داریم با دامنه محدودتری شروع کنیم.

در اینجا انواع محتوایی که در حال حاضر به دنبال آنها هستیم وجود دارد:

تجزیه و تحلیل کمی

ما اعداد و داده ها را دوست داریم. اگر شما یک تز دارید که چگونه عوامل کمی سنتی مانند قیمت ، حجم ، ارزش ، حرکت ، عملکرد ، کیفیت ، اندازه بر عملکرد سکه تأثیر می گذارند که توسط داده های سخت پشتیبانی می شود ، برای ما جالب است. ما همچنین تحلیلی را دوست داریم که به عواملی که فکر می کنید برای سرمایه گذاری رمزنگاری شده از جمله احساسات ، تأثیر اینفلوئنسرها ، حرکت رشد جامعه ، تأثیر مشاور و غیره مربوط هستند ، می پردازد..

یادداشتی در مورد تجزیه و تحلیل فنی: در حالی که از TA می توان برای پشتیبانی از تجزیه و تحلیل کمی شما استفاده کرد ، در حال حاضر ما قطعات تحلیل فنی خالص را قبول نمی کنیم – که به عنوان تحلیل صرفاً براساس الگوهای نمودار تعریف شده است.

ایده های سرمایه گذاری عملی

در مورد یک سکه ، رمز ، دارایی / پروژه رمزنگاری شده به روشی عملی برای سرمایه گذاران رمزنگاری بنویسید. پست های اقتصاد کلان مشکلی نیست ، اما ما مقالاتی را که عمدتا بر تئوری اقتصادی یا سیاست متمرکز هستند منتشر نمی کنیم. توصیه های صریح خرید و فروش آن چیزی نیست که ما بدنبال آن هستیم ، اما مقاله شما باید به خواننده کمک کند تا تصمیم سرمایه گذاری بگیرد.

تحلیل بنیادی

ما برای تحلیل بنیادی دقیق ارزش قائل هستیم. مدل تجاری اصلی ، فناوری ، پایگاه کد ، محیط رقابتی ، تیم ، ارزیابی یا سایر جنبه های سکه ، رمز یا دارایی رمزنگاری شده دیگر را بررسی کنید. ما برای قطعات ارائه شده و کاملاً تحقیق شده ای که دیدگاه آگاهانه ارائه می دهند ، ارزش قائل هستیم.

تجربه شخصی

تمرکز بر روی اطلاعات ، تحقیقات ، تجزیه و تحلیل ها و داده های قابل اجرا است ، اما صحبت در مورد تجربه شخصی در چارچوب توضیح اینکه چه چیزی تصمیم شما را برای خرید یا فروش یک سکه برای نمونه کارهایتان گرفت اشکالی ندارد. ما برای بینش در مورد چرایی تصمیم گیری تصمیمات سرمایه گذاران رمزنگاری ارزش قائل هستیم – این به عهده خوانندگان است که استدلال شما را برای خود ارزیابی کنند اما ارائه تحقیق و استدلال برای تأیید تصمیم شما ، تجربه شخصی شما را با ارزش تر می کند.

دستورالعمل های تحریریه

برای واجد شرایط بودن برای انتشار ، محتوای ارسال شده باید از دستورالعمل های ویراستاری زیر نیز برخوردار باشد.

چگونه می توان در تحقیقات کمک کرد & تجزیه و تحلیل به اکوسیستم CoinFi

  1. در اینجا وارد داشبورد CoinFi شوید.
  2. کلیک کنید بر روی “مشارکت در محتوا” دکمه.
  3. دستورالعمل ها را دنبال کنید و تجزیه و تحلیل خود را ارائه دهید.
  4. ما هر ارسال را ارزیابی و بررسی می کنیم. اگر از دستورالعمل های ویراستاری ما پیروی کند و نمره کیفیت بالایی کسب کند ، ما آن را در بستر CoinFi منتشر خواهیم کرد.

چگونه همکاران جبران می شوند?

برای بهترین ایده های خود 2000-2500 * COFI کسب کنید و در مسابقه ماهانه ما برای جوایز حتی بیشتر (تا 100٪ پاداش) شرکت کنید.

در نهایت الگوریتم جبران خسارت ما امتیازات کیفیت و منابع واقعی را بررسی می کند. در حال حاضر ، کاربر در تحقیق شرکت کرده است & تجزیه و تحلیل توسط تیم تحریریه ما در 5 بعد کیفیت ارزیابی می شود. این امتیاز برای تعیین جبران پایه در هر قطعه استفاده خواهد شد.

هر قطعه در 5 بعد کیفیت زیر امتیاز می گیرد:

  1. قانع کننده بودن – نویسنده چقدر استدلال خود را مطرح می کند؟ چقدر استدلال در موشکافی شدید تحمل می کند?
  2. اصالت – آیا این یک ایده منحصر به فرد است؟ آیا اگر موضوعی باشد که قبلاً بارها به آن پرداخته شده باشد ، آیا این قطعه چیز جدیدی در مکالمه ارائه می دهد؟ آیا می توانید به گروهی از سرمایه گذاران رمزنگاری تحصیل کرده بروید و در مورد ایده ارائه شده در آن گفتگو کنید?
  3. عمق تحقیق – آیا مقاله بدون ایجاد پشتوانه در تحقیقات قابل توجه ، کلیات گسترده ای را ارائه می دهد?
  4. کیفیت تحویل – قطعه چقدر خوب نوشته شده است؟ جذاب است؟ از روایت های ساده که در واقع با همه واقعیت ها متناسب نیستند اجتناب کنید. از داده ها ، حوادث پیرامونی ، پیچیدگی و تفاوت های ظریف در آغوش بگیرید.
  5. قابلیت عمل – آیا این قطعه به تصمیم گیری بهتر سرمایه گذاران رمزنگاری کمک می کند؟ در غیر این صورت ، احتمالاً مناسب CoinFi نیست.

برای واجد شرایط بودن برای انتشار ، محتوای ارسال شده باید از دستورالعمل های ویراستاری زیر نیز برخوردار باشد.

نحوه جبران خسارت

برای هر بعد ، کاربر تحقیق ارائه می دهد & تجزیه و تحلیل از 5 به دست می آید.

کل برای 5 برابر خواهد شد برای یک ضرب کیفیت نهایی وزن که از 1 تا 5 خواهد بود (هرچند که هیچ نمره ای را که نمره زیر 4 را منتشر کند منتشر نمی کنیم).

فرمول محاسبه غرامت به شرح زیر خواهد بود ، جایی که نرخ پایه = 500 COFI و ضریب کیفیت وزنی از 4 تا 5 خواهد بود:

نرخ پایه x ضریب کیفیت وزنی = جبران خسارت

سردرگم؟ در اینجا یک مثال ساده از نحوه محاسبه این آورده شده است:

جانی بیت کوین یک مقاله تجزیه و تحلیل کمی به خوبی نوشته شده که نشان می دهد چگونه حجم کل بودجه ICO شاخص اصلی قیمت اتریوم است و او داده هایی را برای پشتیبانی از استدلال خود دارد. ویراستاران ما این مقاله فرضی را ارزیابی می کنند:

قانع کننده بودن: 5

اصالت: 4.5

عمق تحقیق: 5

کیفیت تحویل: 3.5

عملکرد: 4

نمره کیفیت کل = 22

نمره کیفیت وزنی = 22/5 = 4.4

وقتی قطعه را منتشر کنیم ، به جانی پول پرداخت می شود 2200 COFI برای سهم خود (500 COFI x 4.4).

توجه داشته باشید: مقالاتی با نمره کیفیت وزنی زیر 4 برای انتشار در نظر گرفته نخواهد شد, بنابراین همکاران از درآمد کسب خواهند کرد 2000-2500 * COFI بستگی به کیفیت دارد. 

مسابقه تابلوی امتیازات & جایزه

علاوه بر دریافت غرامت برای هر قطعه منتشر شده ، ما یک مسابقه برای پاداش دادن به همکارانی که به طور منظم محتوای با کیفیت و مطابق با معیارهای انتشار ما ارسال می کنند ، برگزار خواهیم کرد..

مشارکت کنندگان برتر علاوه بر غرامت پایه خود ، فرصت کسب پاداش را نیز خواهند داشت. تابلوی امتیازات بر اساس مجموع امتیازات کیفیت برای همه قطعات منتشر شده توسط یک همکار امتیازبندی می شود.

مقام اول: 100٪ جایزه در COFI

مقام دوم: 50٪ جایزه در COFI

مقام سوم: 25٪ جایزه در COFI

مکان 4-10: 15٪ جایزه در COFI

مکان یازدهم تا سی ام: 5٪ جایزه در COFI

در حال حاضر جدول زمانی مسابقه باز است ، بزودی جزئیات بیشتری را اعلام خواهیم کرد.

* منوط به تعدیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner