Today In Crypto: Bitcoin بفروش می رسد گذشته از $ 20 K | CME Ether Futures را اعلام می کند | Ruffer Investment فروش طلا برای خرید بیت کوین | FCA امداد موقت برای مشاغل رمزنگاری را اعلام کرد

تبلیغات پیمکس

امروز یک روز کاملاً تاریخی و پرحادثه در فضای رمزنگاری بود که چندین اخبار سرسخت و مثبت در سراسر جهان منتشر کرده است. برخی از برترین داستانهای روز را که خبرساز شده اند ، بررسی خواهیم کرد.

  • بیت کوین برای اولین بار از 20،000 دلار عبور می کند ، 21،000 $ توسط EOD بسیار ممکن به نظر می رسد.
  • CME خبر از راه اندازی Ether Futures در فوریه 2021 می دهد ، قیمت ETH بیش از 620 دلار افزایش می یابد
  • Ruffer Investment Company Limited به آخرین موسسه شرط بندی در برابر طلا تبدیل می شود ، اکنون 2.5٪ از سهام خود را در بیت کوین نگهداری می کند.
  • FCA ناظر مالی انگلستان FCA اعلام کرد تسکین موقتی مشاغل رمزنگاری شده است.

بیت کوین با افزایش 20 هزار دلاری ، گاوها قیمت آن را به ATH 20900 دلار می رسانند

امروز یک روز تاریخی برای بیت کوین بود زیرا توانست از مقاومت اصلی 20،000 دلار عبور کند و بالاترین رقم 20900 $ را به ثبت برساند. در واقع ، بیت کوین هر یک ساعت دیگر پس از عبور از مرز $ 20K ، یک رکورد جدید را به ثبت می رساند.

ارز رمزنگاری شده برتر که طی چند روز گذشته بالای 19،000 دلار در حال تحکیم بود ، سرانجام برای اولین بار در تاریخ از مرز 20 دلار $ عبور کرد. بدون هیچ مقاومتی در نظر گرفته شده ، انتظار می رود گاوهای بیت کوین تا پایان روز 21،000 دلار گذشته باشند. امروز افزایش قیمت بیت کوین آن را به سودآورترین دارایی تبدیل کرده است ، از آنجایی که اکنون هیچ کس ضرر نکرده است.

هرکسی که خریده # بیت کوین در سود است!

به همه تبریک می گویم &# 129395؛

– ماه &# 127769؛ (TheMoonCarl) 16 دسامبر 2020

یکی دیگر از عواملی که این روند صعودی صعودی را شاعرانه می کند این واقعیت است که 3 سال پیش در همان تاریخ رالی گاو نوردی 2017 BTC را به بالاترین قیمت سال 2017 نزدیک به 20 کیلوگرم آغاز کرد..

در این روز سه سال پیش ، قیمت # بیت کوین فقط 20000 دلار خجالتی به اوج رسید. به نظر می رسد گاوها امروز پیام را فرستاده اند.

– Blockfolio (blockfolio) 16 دسامبر 2020

CME برای راه اندازی قرارداد Futures Ether در فوریه 2021

صرافی شیکاگو (CME) ، اولین شرکتی که قرارداد Futures Bitcoin را در دسامبر 2017 منعقد کرد ، از آغاز قرارداد Ether Futures در فوریه 2021 خبر داد. آینده Ether آینده به صورت نقدی تسویه می شود و کاملاً مشابه BTC Futures مبتنی بر نرخ مرجع دلار اتر و دلار CME.

Ethererum پس از بیت کوین Ethereum نه تنها دومین ارز رمزنگاری شده با سقف بازار است که بیشترین سرمایه دارایی دیجیتال توسط سرمایه گذاران نهادی است. اعلامیه درباره Ether Futures شاخص کلیدی تقاضای نهادی برای Ethereum در پی راه اندازی زنجیره ای ETH 2.0 Beacon است.

قیمت Ethereum در پی اعلام CME بیش از 6٪ افزایش یافت و در حال حاضر بالای 620 دلار معامله می شود. هیاهو در مورد افزایش قیمت Bitcoin عملکرد خارق العاده Etheruem را تحت الشعاع قرار داده است. اگر بازده سال به روز را مقایسه کنیم ، دومین ارز رمزنگاری شده به راحتی با بازده 372 درصدی بیت کوین را تحت الشعاع قرار می دهد.

BTC سال به روز: 185٪

ETH سال به روز: 372٪

این توییت است.

– رایان شان آدامز – rsa.eth &# 127988؛ (RyanSAdams) 16 دسامبر 2020

موسسه دیگری بیت کوین را به جای طلا انتخاب می کند

چندی پیش پیتر شیف به دلیل ادعا اینکه م institutionsسسات طلاهای خود را به بیت کوین می فروشند ، سخت به طرفداران بیت کوین برخورد کرده بود. با این حال ، شرکت سرمایه گذاری Ruffer Investment Company Limited مستقر در انگلستان امروز اشتباه شیف را ثابت کرد زیرا آخرین موسسه ای است که Bitcoin را به سبد سهام خود اضافه کرد.

آخرین # بیت کوین حیله بازاریابی این است که بسیاری از شرکتهای خصوصی و دولتی در حال تجارت با آنها هستند # طلا و جمع آوری بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش ترجیحی آنها. آن چند شرکت که در حال خرید بیت کوین هستند با فروش طلاهای خود این کار را انجام ندادند. بیت کوین طلای جدید نیست.

– پیتر شیف (PeterSchiff) 11 دسامبر 2020

Ruffer Investment هم اکنون حدود 770 میلیون دلار بیت کوین با 2.7٪ از سهام خود در اختیار دارد. آنچه این سرمایه گذاری را بسیار مهمتر می کند این واقعیت است که روفر بخشی از نمونه کارهای طلای خود را برای خرید بیت کوین فروخته است. نفوذ و ایمان فزاینده موسسات به بیت کوین ، آن را به پرچین تورم دنیای مدرن تبدیل کرده است.

شرکت سرمایه گذاری روفر مقداری از موقعیت طلای خود را برای خرید بیت کوین فروخت.

آنها آن را یک حرکت دفاعی خواندند.

بیت کوین خطرناک نیست. نداشتن بیت کوین خطرناک است. pic.twitter.com/SglPfutgQ4

– پمپ &# 127786؛ (APompliano) 16 دسامبر 2020

FCA رژیم تنظیم موقت را اعلام می کند

FCA ناظر مالی انگلستان امروز FCA اعلام کرد که برای مشاغل رمزنگاری فعال در کشور تخفیف موقت ایجاد شده است. سازمان تنظیم مقررات اطلاع داد که هر شرکت رمزنگاری قبل از 10 ژانویه 2020 فعالیت می کند و تا 16 دسامبر سال 2020 برای ثبت نام در FCA اقدام کرده است می تواند تجارت خود را تا 9 ژوئیه 2021 انجام دهد.

راه حل نظارتی موقت به دلیل پیچیدگی هایی که در پردازش درخواست های ثبت نام توسط FCA وجود دارد. تاکنون نهاد نظارتی فقط 3 برنامه برای ثبت نام تصویب کرده است در حالی که 90 برنامه هنوز در صف هستند. در ابتدای ماه ، 150 درخواست برای تأیید وجود داشت که نشان می دهد تقریباً 60 متقاضی رد شده یا درخواست خود را پس گرفتند.

FCA همچنین به مردم هشدار داد تا دارایی های رمزنگاری شده خود را از طریق شرکت های رمزنگاری سرمایه گذاری کرده اند که برای مجوز درخواست نکرده اند ، تا 10 ژانویه 2021 ، اگر عملیات خود را تصرف نکنند ، مسئول دادرسی کیفری خواهند بود.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner