موفقیت در نسخه نویسی شده برای Stellar [XLM] بعنوان سکه پیشرفت اساسی دارد

تبلیغات پیمکس

در حالی که Stellar Lumens همیشه برای سنجش موفقیت با XRP مقایسه شده است ، نمی توان سکه جدید را انکار کرد ، XLM قدرتمند ایستاده است و بازدهی بهتری نسبت به چند سکه برجسته به سرمایه گذاران خود داده است. XLM اخیراً با آزمایش آبهای دشوار و تحکیم پایه خود ، برخی از به روزرسانی های اساسی را ارائه داده است که می تواند فصل های مهمی در داستان موفقیت سکه باشد.

IBM با Stellar برای سیم جهانی IBM Blockchain و سنگر پایدار استوکراین متحد شد

مدت هاست که IBM به عنوان یکی از شرکای سازنده Stellar شناخته شده است زیرا از قابلیت های Stellar برای انواع پروژه های بلاکچین استفاده می کند. IBM با Stellar دست به دست هم داده است تا پروتکل خود را برای IBM Blockchain World-Wire که پروژه ریلی مالی جدید مبتنی بر بلاکچین IBM است و می تواند پرداخت های مرزی را به صورت هم زمان انجام دهد ، تسویه و تسویه کند. با یکپارچه سازی با سیستم های پرداخت موجود ، این پروژه می تواند شفافیت مقرون به صرفه را جایگزین تیرگی پرهزینه کند – و این می تواند فرصت مالی بیشتری را برای همه به ارمغان آورد. IBM Blockchain World Wire با استفاده از فناوری بلاکچین و پروتکل Stellar امکان تمیز و تسویه حساب پرداخت های مرزی را در چند ثانیه برای موسسات مالی فراهم می کند. این م institutionsسسات می توانند از سیستم های پرداخت موجود خود – به طور یکپارچه به API های World Wire متصل شوند – برای تبدیل اولین ارز فیات به دارایی دیجیتال استفاده کنند.

نه تنها این Stellar همچنین هنگامی که اعلام شد IBM در حال راه اندازی Stronghold USD خود بر روی پلتفرم Stellars است ، افزایش قابل توجهی نیز پیدا کرده است. جسی لوند در گفتگو با رویترز ، معاون رئیس IBM در بلاکچین جهانی گفت,

“IBM موارد استفاده با شبکه های تجاری را که ما توسعه داده ایم ، به عنوان کاربر رمز استفاده خواهد کرد. ما این را راهی برای وارد کردن تسویه حساب مالی به شبکه تجارت معاملاتی می دانیم که در حال ایجاد آن بوده ایم. “

همچنین ، بخوانید: Stellar [XLM] برترین انتخاب این ماه است ، این دلیل است که چرا همچنان مانند Hotcakes به فروش می رسد

Stellar [XLM] به 1 میلیون حساب فعال ، 25 میلیون پرداخت ، دست پیدا می کند

چند روز قبل ، استلار اعلام کرد که به 1 میلیون حساب فعال MILESTONE رسیده است که دوستدارانش مدتهاست انتظار داشتند. همچنین به بیش از 3300 دارایی ، 25 میلیون پرداخت و 8 میلیون معامله همراه با آن دست یافت.

جدید # ستاره نقطه عطف گذشت: 1.000.000 حساب در دفتر. عرض تبریک به StellarOrg و عالی انجمن ستاره ای! https://t.co/ws3Cx3uUzU pic.twitter.com/GbKPkwBONH

– OrbitLens (orbitlens) 27 آگوست 2018

این رسمی است.

Stellar به 1 میلیون حساب فعال MILESTONE دست یافته است.

مارک EPIC برای XLM دلار:

– 3،300+ دارایی ستاره ای

– 25 میلیون پرداخت

– 8 میلیون معامله

WORLD آماده برای سریعترین رشد ، قدرتمند شدن انسان ، BLOCKCHAIN ​​امروز!

اکنون زمان آن است که # از لومن ها استفاده کنید pic.twitter.com/2pebFjWEL0

– Stellar Lumens (StellarLumens) 28 آگوست 2018

توییت ها ادامه دادند: “فقط در این ماه بیش از 350،000 حساب جدید (فعال) است > رشد 50 درصدی فقط از جولای 2018! ’تصور کنید اگر یک بانک 3 ساله فقط در یک ماه 350 هزار مشتری اضافه کرده باشد. دارایی های Stellar به ارزش عظیم 48.75 میلیارد XLM 11 11.5B $ (28/8/18) دلار استلا فقط در این ماه بر روی زنجیره مورد معامله قرار گرفته است ، این در حالی است که فقط یک سال پیش در اوت 2017 کمی بیش از 50 میلیون XLM بود. تقریباً 1000 برابر رشد برای حجم مبادلات غیرمتمرکز در بلاکچین!

گواهینامه انطباق شرعی ، Stellar را از سایر ارزهای رمزپایه در خاورمیانه و جهان اسلام پیشی می دهد. این یک فرصت عالی برای Stellar است تا در یک سناریو انحصار در بانکداری اسلامی ، پایگاه کاربران خود را بیشتر افزایش دهد. Stellar همچنین در پروژه اعتبار کربن که Veridium با IBM و Stellar برای ادغام VERDE Token خود به منظور پیگیری و ممیزی اعتبارات کربن و تجارت بازار کربن که به دنبال آن همکاری می کند همکاری می کند..

Stellar ، با بسیاری از به روزرسانی های مثبت ، نه تنها نکات مهم در نقشه راه آینده خود را تکمیل می کند بلکه زرادخانه خود را آماده می کند تا رقبای خود مانند XRP را به عهده بگیرد. اگر Stellar به همان روش پیشرفت کند ، قطعاً سکه ای خواهد بود که آینده صنعت مالی را تغییر می دهد.

آیا Stellar Lumens این توانایی را دارد که در آینده سکه موفقی باشد؟ نظرات خود را در همین زمینه به ما اطلاع دهید.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner