Token2049 – مصاحبه های تیموتی تام بنیانگذار NEO دا هونگ فی

در Token2049 ، بزرگترین رویداد دارایی دیجیتال در آسیا ، CoinFi این حق را داشت که با بنیانگذار NEO ، Da Hong Fei مصاحبه کند. برای آگاهی از چشم انداز Da Hong Fei در مورد آینده NEO و آنچه او بیشتر از همه در مورد NEO در سال 2018 هیجان زده است ، فیلم زیر را تماشا کنید..

 

با تشکر از شما برای وقت شما من قدردان آن هستم ما در Token2049 در هنگ کنگ هستیم و CoinFi دوست دارد که درباره NEO بیشتر بیاموزد.

آیا می توانید یک واقعیت جالب درباره خودتان برای ما بگویید که خیلی ها آن را نمی دانند?

“اگر سبیل خود را اصلاح نکنم ، هر روز 15 دقیقه صرفه جویی می کنم.”

بنابراین یک هدیه خوب کریسمس به شما این است که یک تیغ برقی برای شما بفرستید!

بنابراین بسیاری از مردم نمی دانند که NEO به عنوان AntShares به عنوان یک بستر سرمایه گذاری جمعی آغاز به کار کرد?

بله ، ما به عنوان بستری برای انتشار دارایی های دیجیتال شروع به کار کردیم. بنابراین Crowdfunding در واقع مانند ICO است.

و اکنون به یک اقتصاد هوشمند تغییر مکان داده اید. آیا می خواهید به مخاطب بگویید اقتصاد هوشمند چیست و چه چیزی شما را به سمت خود سوق داد?

ما در ابتدا واقعاً روی قرارداد هوشمند تمرکز نکردیم. اما این یک ابزار بسیار قدرتمند است. بنابراین تصمیم گرفتیم سیستم قرارداد هوشمند خود را اختراع کنیم. آن را قرارداد NEO می نامند. 3 ستون اساسی در NEO وجود دارد

– دارایی دیجیتال

– هویت دیجیتال

– قرارداد هوشمند

بنابراین هر 3 گرایش اصلی ترین ترکیبات برای اقتصاد هوشمند خواهند بود.

و ما اقتصاد هوشمند خود را تصور می کنیم:

– کاملا دیجیتالی شده است

– اقتصاد قابل برنامه ریزی

– اقتصاد بی اعتماد

NEO در فضای ICO بسیار موفق عمل کرده است. نظر شما در مورد بازار ICO فعلی چیست؟ چگونه ICO را در سال جاری پیش بینی می کنید?

من فکر می کنم بازار به طرز چشمگیری در حال سرد شدن است. من فکر می کنم آنها بیش از حد پول جمع می کنند. بیشتر پروژه ها به این میزان پول احتیاج ندارند. ما 4 میلیون دلار سرمایه جمع کردیم و هنوز مقداری از ICO رزرو کردیم. بیشتر پروژه ها سرمایه زیادی جمع می کنند. و آنها روی این پول خوابیده اند. و من می دانم که برخی از پروژه ها بسیار آهسته پیشرفت می کنند. آنها دو سال پیش ICO خود را انجام دادند و با قیمت ETH ، آنها با پول زیادی خوابیده اند و پیشرفت بسیار کندی است.

آیا فکر می کنید افرادی که اکنون پول جمع می کنند (با ناپایداری قیمت ETH و NEO) – آیا فکر می کنید آنها باید مبلغی را که به دلار یا ETH یا NEO جمع می کنند ثابت کنند؟?

اکثر پروژه ها بودجه خود را به دلار آمریکا قیمت گذاری می کنند. آنها مقدار USD مورد نیاز خود را محاسبه کرده و سپس آن را به مقدار رمز تبدیل می کنند. بنابراین ، من فکر می کنم آنها قبلاً این کار را انجام داده اند.

شما در مورد هدف NEO بودن شماره 1 بلاک چین در سال 2020 بسیار عمومی بوده اید. چگونه شماره 1 را تعریف می کنید – معیار شما چیست؟ شما بعنوان مدیر عامل قصد دارید چه کاری انجام دهید?

(می خندد) من مدیر عامل نیستم ، مدیر عامل NEO وجود ندارد. من حدس می زنم این عنوان موسس NEO باشد.

بنابراین تعریف من محدودیت بازار یا بالاترین قیمت نیست. تعریف من این است که بهترین بستر برای ساخت یک برنامه غیرمتمرکز بر روی آن است. بنابراین ، باید بهترین عملکرد ، یک اکولوژی متنوع را داشته باشد. و همچنین راه حل های آماده انطباق داشته باشید.

NEO در مقابل بسیاری از بلاک چین های دیگر برجسته است – آنچه NEO را متمایز می کند?

فلسفه – من خودم را یک ایده آلیست عملگرا می نامم. تفاوت رویکرد است. یک ایده آلیست خالص احتمالاً فقط جلو می رود ، مستقیماً به در می رود. اما من فکر می کنم موانع زیادی را دیدم ، موانع زیادی را دیدم و دوست دارم در مورد آنها کار کنم.

چگونه مبادلات غیرمتمرکز می توانند بخشی از آینده ارز رمزنگاری شده باشند آیا می توانید درباره این موضوع و نحوه انطباق NEO با تصویر بیشتر صحبت کنید؟?

سالهاست که بورس غیر متمرکز در حال توسعه است. اما نسل اول تجربه کاربری غیرمتمرکز واقعاً خراب است زیرا آنها همه کارهای آنجا را انجام می دهند. همه چیز در زنجیره بلوک است و بسیار کند است.

نسل دوم DEX – معمولاً آنها مطابق با بلاکچین سفارش می گیرند. آنها این کار را با یک سیستم متمرکز انجام می دهند اما تسویه حساب بلاک چین است بنابراین دارایی های کاربران هنوز ایمن هستند زیرا کاربر دارایی های آنها را کنترل می کند. سیستم عامل DEX فقط تطبیق سفارش را انجام می دهد. بنابراین تجربه کاربری برابر با صرافی های متمرکز خواهد بود.

آیا احساس می کنید که مبادلات متمرکز ، به ویژه بزرگترها به ناچار به مرکز غیرمتمرکز می روند؟ و از آمدن Binance به فضا چه احساسی دارید؟ چگونه با NEO رقابت می کند?

من فکر می کنم ما باید یک بازه زمانی مشخص کنیم. 30 سال یا 50 سال – من می گویم غیر متمرکز قطعاً مبادلات متمرکز را در اختیار خواهد گرفت. اما فکر می کنم طی چند سال مانند 3 سال ، مبادلات غیرمتمرکز و متمرکز احتمالاً بازار را به اشتراک می گذارند. من هنوز هم فکر می کنم در 2-3 سال آینده ، تبادل متمرکز برای جریان اصلی باشد. اما پس از آن مبادلات غیرمتمرکز نیمی از نیمی از مبادلات متمرکز را به اشتراک می گذارند.

بنابراین دا شما ذکر کرده اید که 5 مورد موفقیت آمیز برای یک DEX موفق لازم است؟ آیا می خواهید صحبت کنید هر چند آنها هستند؟ و شرکت هایی که با NEO در تعامل هستند برخی از این ملفه ها را برآورده می کنند?

مطمئناً ، 5 عامل عبارتند از:

توان عملیاتی بالا

نهایی بودن: معامله خیلی سریع تأیید می شود – نباید آن را برگرداند.

قابلیت همکاری – نیاز به پروتکل زنجیره ای متقابل است.

راه حل های هویت دیجیتال

سکه پایدار

با تشکر از شما برای هستی شناسی و حل این مسئله در زمینه شناسه دیجیتال. آیا می توانید درباره چگونگی تلاش NEO برای حل چالش سکه پایدار نظر دهید?

NEO خود یک سکه پایدار نمی سازد اما برخی از پروژه های جامعه که در بالای NEO ساخته می شوند. آنها در حال ساخت راه حل های مختلف هستند و من در اولین راه حل ها مزایا و مشکلات را دیدم. مشتاقم ببینم اوضاع چگونه پیش می رود. کاملاً پیچیده است.

و دا شما در مورد صندوق سرمایه جهانی NEO بسیار عمومی بوده اید. آنها در هستی شناسی سرمایه گذاری کرده بودند. دیدگاه استراتژیک LT در مورد آن صندوق چیست؟ آیا می توانید در مورد استراتژی کلی سرمایه گذاری آنها نظر دهید?

در واقع NEO Global Capital یا NGC – اولین اولویت کسب درآمد است. هدف آنها ایجاد پایداری مشاوره جدید است. بنابراین آنها فقط در NEO سرمایه گذاری نخواهند کرد. آنها در پروژه های مختلف بلاکچین سرمایه گذاری خواهند کرد ، به خصوص آنهایی که سعی در حل برخی مشکلات اساسی دارند.

بنابراین شما اخیراً از ویس (آژانس رتبه بندی ارزهای رمزپایه) رتبه A گرفته اید؟ تبریک می گویم. آیا می توانید کمی در مورد آنچه در رتبه بندی وجود داشت و چرا NEO A دریافت کرده صحبت کنید?

ابتدا باید بگویم که من هنوز از آنجا با کسی صحبت نکرده ام.

آنها دارای 4 فاکتور هستند: ریسک ، نوسان قیمت ، پاداش و فناوری ، اصول (چند صرافی عمده در فهرست این توکن ها هستند)

بنابراین آنها از نظر سرمایه گذار در حال قضاوت هستند. کاملاً بحث برانگیز است زیرا آنها Bitcoin را با درجه C ارزیابی کردند. این همان چیزی است که هست. ما تحت تأثیر رتبه بندی قرار نگرفته ایم ، هنوز باید راه طولانی را طی کنیم.

سرانجام ، در سال 2018 برای NEO چه هیجان بیشتری دارید?

ما نسخه جدیدتری از DBFT را طراحی خواهیم کرد. من واقعاً بسیاری از گمانه زنی ها در مورد رمز و قیمت را دوست ندارم ، زیرا بسیاری از دارندگان رمز جدید آن را برای سرمایه گذاری در اختیار دارند. من می خواهم دارندگان رمزهای NEO در زمینه مدیریت بلاکچین فعال تر باشند. مدل جدید اقتصادی تشویق مردم برای مشارکت در حاکمیت بلاکچین است.

2018 بسیار هیجان انگیز ، از اینکه وقت خود را به شما اختصاص دادید متشکریم و از بقیه وقت خود را در اینجا لذت ببرید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner